Їжа смачна, як завжди. Дуже дивне обслуговування, після того як створив замовлення, його відмічають готовим, через це всі підходять забирати, але замовлення насправді ще готується. У результаті замовлення оголошується просто голосом, кричать номери, їх на залу не чути, що призводить до стовпчення біля кас, із замовленням пройти неможливо. Помітили, що відмічають замовлення «готовим» відразу не тільки у вихідні коли багато клієнтів, а те ж відбувається і у будні дні. Це дуже не зручно. У МакДональдза зручна система для тренінгу замовлень, але нею не користуються. Ми тут постійні клієнти, і декілька разів потрапляли на неприємні випадки. Пару разів наше замовлення втрачали, так як відмітили його готовим і не видали, потім чекаєш дуже довго, а замовлення немає.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анжела Кущерева ★★☆☆☆
-
Сніжана Куценко ★☆☆☆☆
Добрий вечір? Чоловік з сином сьогодні замовили friends меню, але у звʼязку з тим що Лавіні був великий поток людей із-за дні народження Лавіни нам забули покласти статуетку героя якого ми замовляли, тож завжди перевіряйте відразу свої замовлення, а не як ми в дома(
-
Руслана Полин ★★☆☆☆
Брали 2 біг мак меню та 9 нагетсів, до цього всьго звісно брали соуси 3 штуки(2 кисло-солодкий і сирний) не один не поклали, втратили 60грн тупо вам в карман..
-
Marina Sheva ★☆☆☆☆
Якщо коротко, то: - ваше замовлення одразу готове, хоча воно аж ніяк не готове, на прохання пояснити ситуацію ви почуєте «такі правила» - замовлення в закладі вам можуть спакувати з собою (як це було в мене), а реакція на ситуацію – просто поставлять це на тацю без пояснень, вибачень і з виглядом «все так і мало бути» - мій біг мак виявився геть кривим, так само як і в подруги, тому не сподівайтесь на гарний бургер, бо він одразу розсипаний вже у вашому замовленні Нам пощастило, бо наше замовлення було теплим, і це єдиний плюс, який тут можна розгледіти
-
Віка ★★★☆☆
Два рази поспіль недосипають макфлурі, тільки півстакана. Перший раз на претензію відреагували (адміністратор вибачився та змінив на нормальну порцію), другий раз дівчинка касир сказала що це нормальна порція, прошу звернути на це увагу!
-
Oleksandr Stepura ★★★★★
Хороший заклад, дуже багато людей тут, дітей. Поруч кінотеатр, та інші заклади фастфуду, але Мак просто розносять, радують термінали самообслуговування, оплатив і чекаєш на табло свій номер, швидко і зручно. Саме гірше це знайти вільний столик поруч у залі, все зайняте, але це можливо))
-
Laredo Klamp ★☆☆☆☆
Простояла перед касою 10 хвилин, чекали поки касир додасть за свого гаманця гроші в касу. По ітогу замовили онлайн. Дуже все довго
-
Оксана Дідок ★☆☆☆☆
Як завжди не все вкладено, сьогодні 5.09.2021 придбали разом з замовленням значок McDonald's і вдома відкрила дитини пакет, а його немає
-
Володимир Довгаль ★★☆☆☆
Обслуговування повільне. Замовлення зникають з табло, брешуть що технічні неполадки. Насправді закривають замовлення, а воно не видане
-
Олександр Сікорський ★☆☆☆☆
Вкотре замовлення не повністю, минулого разу не поклали 4 соуси, цього разу перевірили - соуси на місці, приїхали додому - не має упаковки нагедсів (20шт - упаковка не маленька, щоб її забути), ще попередні випадки вже й не згадаю
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса McDonald's?
McDonald's знаходиться за адресою вулиця Берковецька, 6Д, Київ, Україна, 04128
Який номер телефону McDonald's?
Зв'язатися з McDonald's можна за номером телефону +38 (050) 493-68-66
Як можна дістатися до McDonald's?
Дістатися до McDonald's можна за посиланням