Неодноразово помічаю, що бариста ( чоловік) , який працює за цією адресою незадоволений . Сьогодні отримала каву у пом’ятому та деформованому стакані, на зовнішній вигляд був як використаний, навіть не могла закрити кришкою, кава була жахливою, дуже гіркою на смак, її неможливо було пити Дуже шкодую, що не зробила фото!
Фотогалерея
Відгуки
-
Анастасія Дроздовська ★☆☆☆☆
-
Soulfly ★☆☆☆☆
Замовляв постійно в цій арома каві напої, заїжав регулярно на обід, останній раз пару днів тому якась там місцева бариста чорна в окулярах шось почала з мене вимагати, наче б то 50 копійок по 10 копійок вони не приймають, наче б то вони вийшли з обігу, я мовчки поміняв ті 50 копійок їй на 1 монету і не став їй нічого доводити, тепер сьогодні знову заїхав ,там знову була ця чорна недобариста наливайка, вона почала з мене вимагати, щоб я не викидував упаковку з під їжі в їхній смітник, а викидував на смітник на вулиці, я взагалі не зрозумів цих вимог щодо мене як клієнта, яка різниця куди і в який смітник викидувати сміття, саме ця чорнява в окулярах, на жаль не бачив її бейджика постійно палить цигарки на вході в заклад , як не приїду вона біля входу палить стоїть, потім своїми брудними обкуреними руками йде робити клієнтам чай, каву тощо, ця чорнява постійно сидить у закладі за клієнтським столиком зі своїми подругами теревенить, поводить себе таким чином,ніби то вона у себе вдома , а не на роботі і має обслуговувати клієнтів, і наче я прийшов до неї в квартиру і вона з мене щось вимагає, а я маю виконувати її забаганки, ще й останнього разу напій такий гімняний мені зробила, наче отработки якоїсь туди мені налила, більше в арома каву на гмирі 8б я ні ногою через цю чорняву в окулярах
-
Яніна Ярмолінська ★★☆☆☆
Завітала сюди вперше. Спочатку була задоволена. Зробили смачну каву. Приємна атмосфера, бо мало людей. Але чистота столів повністю зруйнувала усе враження. Під столами повно жуйок. Одна з них зіпсувала мені штани. Їх доведеться викинути, бо жуйка тупо не відмивається. Якщо там так мало клієнтів, то в чому проблема слідкувати за чистотою? Скільки разів була в інших арома кавах і жодного разу такого не було. А тут маленька кавʼярня, де мало людей, і зіпсували вщент і одяг, і настрій. Більше не прийду, а то ходити буде ні в чому такими темпами.
-
Irena Strona ★★★★★
Це місце полюбила з першого ковтка смачної Кави оранж. Дуже смачна кава. Особливо дуже вдячна Ігорю за неймовірний сервіс та гостинність. Сюди хочеться повертатися знову і знову. Наче до гарних друзів. З їжі мені сподобався легкий і смачний чіз-кейк, а також горішок з гущенкою - смак дитинства. Атмосфера закладу неймовірно тепла, затишна і пряна неперевершеними ароматами і смаками. Дуже рекомендую завітати і переконатися в цьому.
-
Nataliia Khvalibota ★★★★★
Без кофеїну- дуже смачна кава!
-
zazaka g ★★★★★
Дуже подобається.Швидке обслуговування,особливо це актуально зранку,коли поспішаєш на роботу.Чисто та охайно.Сьогодні зранку баріста Вікторія створила ось таку гарну квіточку,піднявши настрій, приємно.Дякую Вам!!!!
-
Anna Klipa ★★★★☆
Мало місця за столиками всередині, а загалом смачна кава і нормальне обслуговування.
-
Олена Терещук ★★☆☆☆
Вже вкотре - не смачна кава. Замовляю маленьке капучіно - це порція еспресо і молоко. Капучіно ніяке - наче кави для кольору підмішали, а смаку немає. По ідеї велике капучіно це така сама порція еспресо і більше молока - то це взагалі буде як? Більше не купуватиму ніколи в Аромокаві, назаажди втратили. Відвідувала вчора між 11 та 12 дня. Вул. Гмирі 8б
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса AROMA KAVA?
AROMA KAVA знаходиться за адресою вулиця Бориса Гмирі, 8б, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону AROMA KAVA?
Зв'язатися з AROMA KAVA можна за номером телефону +38 (067) 238-45-38
Як можна дістатися до AROMA KAVA?
Дістатися до AROMA KAVA можна за посиланням