Сьогодні 26.10.25 рік. KFS разом з Червоним хрестом організували прекрасний та пізнавальний захід для дітей ВПО. Для дітей проводилась екскурсія виробничим процесом з ознайомленням історичного створення даного закладу швидкого харчування. Діти з допомогою підказок працівників закладу самостійно готували собі гамбургер, накладали морозиво, наливали улюблені напої. Волонтери Червоного Хреста Вікторія та Ольга вміло та професійно керували даним заходом, проявляючи абсолютне та безперечне добро до таких особливих дітей внутрішньо переміщених осіб. Щира подяка волонтерам та працівникам KFS та низький уклін !!! І дякую за гарний настрій для моєї дитини !!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Євгенія Нечепорук ★★★★★
-
Марина Рибалко ★☆☆☆☆
Дуже хотілось би пояснень! Взяли до дому бакет гострих крил картоплю по селянськи та нагетси. Мало того, що картоплю поклали фрі, так ще й на дні бакета лежать 2 крильця з пліснявою! KFC це як взагалі ? Можливо вже час зачинятися ? Чи до вас треба направити перевірки ?
-
Ighor Bakayev ★★★★☆
Не любитель такої їжі. Знайомі заманили і запропонували скуштувати. Один раз якось да можно зайти продегустувати. Попри все, було більш менш смачно, але знову ж більше розраховано на фанатів такої їжі. До КФС є два входи зі сторони стоянки так і з самого Новуса, що звучно. Під час відвідування більшість столів були вільні. Але було трохи гучно, тому розмовляти приходилось голосно. В цілому норм заклад фастфуду.
-
Сергій Мартинюк ★★★★☆
Заклад гарний і всередині охайний. Обслуговування пристойне і ввічливе. Їжа смачна. Практично нічого не змінилося. Все добре. Раджу відвідати. Мені сподобалось.
-
Alex Iwaszkiewicz ★★★★☆
Один із самих найкращих за комфортом та чистотою заклад! Готують продовж 5-6 хвилин - дуже смачно .
-
Віктор Ворота Харків ★★☆☆☆
Ставлю 2 зірки виключно за залу. Замовляв 2 чізбургер делюкс, принесли холодні. Повернув. Принесли інші - ледве теплі. Ну я розумію що заклад працював лише 40 хвилин, але холодну їжу подавати?! Враження наче ці чізи - з холодильника. Пакування прорване, тобто лежало і намокало. Боксмайстер теж прохолодний. Коротше - ппць.
-
Максим Образенко ★★★★★
Приємне місце. Після того, як зробили платну парковку з "гостьовою" годиною, хоч приємно стало під'їзжати - завжди є вільні місця на ній, як і в залі самого закладу - дуже просторо, дуже ввічливі працівники. Меню не дуже - не вистачає говяжих гамбургерів, тількі курячи гамбургери і страви, але, я так розумію, це політика кампанії у всьому світі. Також, нажаль більше нема можливості добавляти напої кола/7ап/мірінда, якщо не вистачило - раніше це було і було зручно, але, хто не знав, тому й не шкода :) Ще дуже хотілося б, що б давали більше паперових серветок - ми були вп'ятьох, а нам на все про все дали аж 4 серветки. Це смішно, знайшли на чому економити :) Просить одразу більше, вони згодяться. В цілому - краще ніж у конкурентів. Рекоменд!
-
Ірина Єгорова ★★★★★
Полюбляємо заходити до вашого закладу, завжди є якісь прикольні акції або ж меню за вигідними цінами, прикольна атмосфера.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою вулиця Гната Хоткевича, 1А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (050) 447-47-88
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням