Відгуки

  1. Анна ★☆☆☆☆

    Фуд-корт у Ретровілі вже не вперше розчаровує. Я дуже люблю мережу Salateira, але мережа в Ретровілі дуже засмутила. Перший інцидент вирішила проігнорувати, проте сьогодні ситуація повторилася: - Том ям без креветок взагалі, хоча вони заявлені у складі. - Удон з телятиною смачний, але повністю холодний. -Салат “Цезар” взяли з собою. На сайті вказано 420 г, раніше порція справді була такою. Цього разу одразу стало помітно, що її зменшили. Дома зважила: - разом з контейнером — 369 г - без контейнера — 320 г Тобто мінус майже 100 г від заявленої ваги. Я розумію формат фуд-корту і не очікую особливого сервісу, але коли чек на 1600 грн, а порції видають менше, ніж прописано це вже неприпустимо. Кухня ж зважує страви перед видачею , чому клієнт отримує менше? Раніше у цьому ж пункті порції були значно адекватніші. Дуже прикро бачити таке падіння якості. З плюсів видача замовлення по часу була як і вказали, 20 хвилин. Але ж все інше… Фото та зважування додаю до відгуку. Сподіваюся, заклад зверне увагу та виправить ситуацію.

  2. ВИКТОРИЯ Демянчук ★☆☆☆☆

    Сьогодні купили салат «Цезар» на самовивіз. Це просто жесть… Цілі помідори, просто порізані курячі яйця, а з мʼяса - один кусочок, на весь салат. Таке «чудо» за 300грн невелика порція. Тобто з собою страви тут краще не замовляти. Розчарована таким сервісом і кухнею…

  3. Kyrylo ★★★★★

    Замовляв салат за 330грн, порція дуже велика та все смачне. Розташовується вкінці фудкорту на другому поверсі. Зазвичай тут не людно, тому готують досить швидко. Рекомендую!

  1. Mur Mur ★★★★★

    Салатеіра приємно вразила. Персонал привітливий, заклад чистий. Дуже вразили розміри порцій,салат смачний все свіже

  2. Олексій Кононенко ★★★★★

    Не вживаю фаст-фуд, а іноді не вистає часу нормально поїсти. Ви мене рятуєте. Смачно та швидко. Дякую!

  3. Богдан _L ★★☆☆☆

    Смачний салат та паста, але пасту погано підігріли. Персонал не професійний: обіцяли час очікування до 20 хвилин, в результаті чекали 50 хвилин. Не додають ножа, чай в жахливо гарячому скляному келиху. Все-таки цінова політика дозволяє ставитися дещо уважніше до сервісу, який і формує ставлення до закладу та мережі вцілому.

  1. Женя Панченко ★★☆☆☆

    Дуже не задоволена. Замовили два салата Діжон, людей мягко кажучи було тільки 2 людини. Ми бачили як зробили наше замовлення але чомусь його не віддава, хоча ми сиділи право напроти видачі. Згодом підійшли інші покупці і замовили якусь пасту, яку довго гріли в мікрохвильових печах. І коли почали видавати замовлення які були після нашого я не витримала і підійшла спитати в чому справа, на що дівчата пішли на відкритий конфлікт і сказали що то ми винні бо вони чекали поки ми самі підійдемо бо вони не знають чим замінити шпинат якого не було в наявності!!!!! І взагалі замовлення видає стажер і вони не розуміють в чому претензія. Навіть не вибачилися.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Salateira?

Salateira знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 47, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Salateira?

Зв'язатися з Salateira можна за номером телефону +38 (044) 337-40-44

Як можна дістатися до Salateira?

Дістатися до Salateira можна за посиланням

Advertisements