Відгуки

  1. Nadin Belousova ★★★★★

    Затишне місце, де працюють привітні люди, тут можна смачно поїсти і придбати оригінальні речі Victoria's Secret. Приємно здивувало, що навіть в таке не великому кафе є дитячий куточок)

  2. Carl Johnson ★☆☆☆☆

    Максимально дивна концепція закладу. шоурум-барахолка і кафе з кухнею в одному місці. Не зрозуміло для кого - для любителів їсти в оточенні жіночих трусиків або для любителів нижньої білизни з ароматом кухні. За кухні - брали бургери, нічого незвичайного, як і всюди. В кінці коли йшли, бариста запитав "ну ви як, наїлися?". Може це було як комплімент, але це максимально дивно. p.s. хороші відгуки швидше за все накручені.

  3. Инна Андреевна ★☆☆☆☆

    Ознайомившись з відгуками вирішили прийти на сніданок. Почнемо з того, що ви потрапляєте в шоурум нижньої білизни вікторія сикрет. І потім за вішалками білизни стоять 4 столика, куди можна сісти і замовити їжу. По першому вигляду ніколи не скажеш, що тут подають їжу (максимум кави). Музики немає, тільки фільм на екрані, який дивляться продавець нижньої білизни і бариста. Склалося враження, що ми просто прийшли до них в будинок, де нас нас не чекали. З кухні постійно визирав кухар. Сказати, що ми відчували себе ніяково - нічого не сказати. Ти сидиш за столиком навколо трусиків і ліфчиків (вибачте) і в такій атмосфері їси. Максимально дивно і неприємно ...

  1. Karabin shmatochok ★★★★★

    Гуляли родиною. Зайшли в Selen спробувати каву. Були вражені затишком та привітністю персонала. Кава та какао просто супер. Міні круасанчики також дуже ПОРАДУВАЛИ. ЗАКЛАД РЕКОМЕНДУЮ УСІМ.

  2. Андрей Андриец ★★★★★

    Бургери "бомба-ракета"... Хто любить смачно поїсти рекомендую. Салати та м'ясні страви просто гармата)) Заходимо, їмо і повертаємося ще) Дякую!

  3. Александр ★★★★★

    Живу сам і не люблю готувати. Вирішив замовити страву дня – буряковий крем-суп, бефстроганів та синнабони. По-перше, мене здивувала швидкість доставки - так швидко мені навіть GLOVO їжу не доставляли жодного разу. По-друге, їжа була настільки теплою, що її навіть не довелося розігрівати. Таке почуття у сусідній квартирі приготували та принесли! Ну і по-третє самі страви ресторанної подачі! А які всі смачні! Однозначно замовлятиму тут їжу ще! PS ціни мене приємно здивували! Хлопці, великий вам респект!

  1. Богдан ★★★★★

    Просто їжа бомба! Салати Вогонь! Затишно посиділи із сім'єю. Дитині дуже сподобалися сирники та млинці.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Selen?

Selen знаходиться за адресою вулиця Родини Крістерів, 18/6, Київ, Україна, 04208

Який номер телефону Selen?

Зв'язатися з Selen можна за номером телефону +38 (098) 756-11-11

Як можна дістатися до Selen?

Дістатися до Selen можна за посиланням

Advertisements