Відгуки

  1. Екатерина Мосс ★★☆☆☆

    Не рекомендую замовляти доставку з цього закладу. Привозять дуже довго, їжа завжди ХОЛОДНА, а останнім часом ще й регулярно щось не докладають у замовлення. Це вже не поодинокий випадок — то картоплю фрі забудуть, то, як сьогодні, просто не поклали колу. А я замовляла її спеціально, щоб не виходити з дому, розраховувала на повноцінний обід — гарячий бургер і холодна кола. В результаті — бургер холодний, кола немає, настрій зіпсовано. На місці ще можна поїсти — бургери справді смачні, якщо щойно приготовані. Але сервіс доставки — це суцільне розчарування. У таких закладах має бути безпомилкова комплектація замовлень і адекватна температура страв. А тут щоразу якась халепа. Хочу додати, що коли я сама забираю бургер та картоплю самовивозом - мені вдається донести до дому все тепленьким. При замовленні доставки через їх застосунок - все приходить холодним! Враження, що віддають кур'єрам замовлення вже холодним ! Висновок: на доставку краще взагалі нічого не замовляти.

  2. Oleksandra Vovk ★★★★★

    Недооцінений заклад, хоча тут правда смачні бургери та адекватні ціни. Дуже сподобався сир камамбер, бургер чотири сири та інші позиції в меню. Рекомендую!

  3. Лиза Березовская ★☆☆☆☆

    Замовляла декілька разів, було смачно. Але потім у їжі був сюрприз(фото нижче). Прийшли розбиратися, кухар жінка з довгими темним волоссям, поклала нам «приправу» зі своїм волоссям

  1. Наталья ★★☆☆☆

    Була у цьому закладі на м.Політех, було смачно. Сьогодні Вирішила замовити на вечерю. Доставка була з закладу в ТЦ Ашан Rive Gauche, через додаток Глово. Заклад прийняв замовлення, на 45 хвилині очікування заклад скасував замовлення вказавши причиною «несподівана проблема з курʼєром». Коли я звернулась до служби підтримки Глово, мені відповіли що курʼєр прийняв замовлення на доставку, але заклад сам скасував замовлення і порадили мені зробити повторне замовлення. Подзвонивши на номер самого закладу мені відповіли, що напевно моє замовлення не встигли приготувати вчасно, тому його було скасовано. Через годину після повторного замовлення, їжа нарешті була в мене. Курʼєру Глово дякую, доїхав швидко. Нарешті повечерявши в «цезар з хрусткою куркою» мені бонусом(напевно за очікування) поклали нарощену вію (в мене немає нарощення). Дякую за увагу

  2. Satyr Night ★★★★☆

    + Цікава ідея з фітнес-бургерами + Доволі смачно + Непогана кава + Нормальні ціни - Дуже довге очікування, хоча замовлень в електронній черзі було 2-3, з нашим включно

  3. Natalie ★☆☆☆☆

    За два тижні намагалися тричі зробити замовлення (різні дні і час). Бургерів великих нема(what?), то сьогодні після оформлення замовлення на сайті не можливо було підтвердити замовлення, аж тільки через 45 хв( сумно, що сталося з сервісом?

  1. Mariia Yesypovych ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування. Одну позицію видавали 20 хв, касир - хам, спілкуватись з відвідувачами не вміє. Більше не прийдемо і нікому не радимо цей заклад.

  2. Тетяна Медведська ★★★★★

    Юххууууу!!! Самі смачні бургери - це Юджин Бургери. Я вже давно фанат їх бургерів і догів. Багато з них вже спробувала і Фірмовий Віп і Мексиканець і Шеф Бургер і ще багато інших і завжди це було вау)) Смачно і соковито! А вчора вирішила спробувати бургер 4 сира. Оооо, він неймовірний, такий соковитий, такий сирно-м`ясистий, тепер він один із найулюбленіших бургерів)) Респект поварам і менеджеру за швидкий сервіс і неймовірний смак) Вибачте, що без фото, я просто не встигла, він був такий апетитний, що я захлинулася б слюньками поки фотографувала;)

  3. Дарья Рачкован ★★☆☆☆

    Ходжу останнім часом часто,так як близько до дому. З мінусів: погано обслуговував сьогоднішній персонал,а саме ввечері 13.10.2021.Так я знаю,що працює заклад до 22.00.Замовлення прийшли робити о 21:32 .Поки вибирали що замовити,по реплікам хлопчини повара зрозуміли ,що він дуже хоче додому,не затримуватись на роботі до 23:00.І саме після цих реплік хлопчини,дівчина на касі випалює нам,що зараз замовлення тільки "на винос" ,при тому що в залі було ще 3 відвідувачі,які і не збирались йти ,і навіть не йшли через деякий час,коли нам віддали замовлення.Ставте тоді попереджувальні таблички на касі або на дверях,що тільки на виніс працює заклад.Так буде більш цивілізовано,ніж випалювати це в останню чергу перед носом відвідувача. Також цього разу в роллі з креветками було багато стебел салату замість самого листя салату(фото прикріплюю).Не думаю,що рецептура така має бути. Дуже прикро,що псує враження від закладу одна зміна працівників,які дуже гучно обговорюють свої проблеми,про те що замовили ролл з креветками(при тому що я його замовила) таким виголосом наче його раз на 100 замовляють,про те що один робітник дуже ображений на іншого і скаже там йому щось після вихідних.Всі ми люди,та навіщо мені це знати??І сиділа чекала я далеченько від каси,та обговорення було дуже гучне. Касир не нагадала за ваш застосунок,хоча певно мала б.Лише сказала що вже пізно,бо чек пройшов. Минулого разу при відвідуванні закладу було не свіже молоко ,та хлопці переробили каву та так щиро вибачались,що я і забула про інцидент.Але про сьогоднішніх аж написати захотілось. У вас дуже смачні бургери,хотілось би, що б всі страви такі були.І персонал такий як зазвичай - привітні усміхнені люди.

  1. Senior Nice ★★★★☆

    Нормальні, достатньо смачні бургери. Дають рукавички, щоб потім бути чистнькими. Хороший м'ятний лимонад. Вибір бургерів величезний, на будь-який смак.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Yudgin Burger?

Yudgin Burger знаходиться за адресою ТЦ Aшан Rive Gauche, вулиця Здолбунівська, 17, Київ, Україна, 02081

Який номер телефону Yudgin Burger?

Зв'язатися з Yudgin Burger можна за номером телефону +38 (080) 033-05-00

Як можна дістатися до Yudgin Burger?

Дістатися до Yudgin Burger можна за посиланням

Advertisements