Відгуки

  1. Алена Викторовна ★☆☆☆☆

    Враження від цього закладу залишилися тільки негативні. Відвідуючи дане місце будьте готові до того, що речі і волосся будуть просякнуті запахом кухні. Крім запаху кухні в закладі також смердить каналізацією і сигаретним димом. У вбиральні заходити просто страшно тому, що там запах сечі жахливий (при тому, що в залі було два столи !!!). Музика. Як не прійдешь- одне і теж кожен день. Їжа. Близько половини меню просто немає! Страви в стопі. Ціни вказані в меню не відповідають з цінами які в чеку. Страви з фритюру дуже сильно гірчать - швидше за все масло не змінюють. Обслуговування. Російською мовою. Без масок. Не факт, що у персоналу є сан.кніжкі. Адміністратор / директор (лисий повний чоловік) іноді веде себе не адекватно. Те спокійний і посміхається нерозумно, то агресивно відповідає на питання. Зіниці розширені. Варто запах паленого листя в залі або біля кухні (якщо сидіти на річки). Однозначно не буду рекомендувати цей заклад.

  2. Алёна Грабовецкая ★★★★★

    Зайшли вчора ввечері в цей заклад відзначити день народження. Замовили салатики, все смачно, об'ємна порція відповідає своїй ціні. Приємна атмосфера та уважна Зінаїда, яка нас обслуговувала запрошувала зайти ще. Замовлення столиків і маропріятій можна робити через групу бару в вайбере. Залишилися тільки позитивні емоції і Гарний настрій!

  3. Dima Chy ★★★★★

    Дуже приємне місце із дуже смачною їжею

  1. Дима Чуевский ★★★★★

    Дуже приємне місце із дуже смачною їжею

  2. Маргарита Артимонова ★☆☆☆☆

    Враження від цього закладу залишилися негативні. Замовляли банкет на 23 персони: 1.не вистачило стільців, доставляли по моєму проханню,при гостях,хоча директор все чітко прописував у своєму записнику. 2.Столи поставили не так як спочатку було обговорено, в результаті гостям було тісно, не зручно діставати їжу і не могли поспілкуватися за столом , тому що широко стояли столи. 3.Не було серветок песональних взагалі, офіціантка заявила, що вони не потрібні. 4.Хліб принесли через 30 хв, після моїх 2х прохань. 5.Затримали винесення гарячих страв на 1 годину 10 хв.Гості сиділи чекали. 6.Вкрали спиртного , офіціантка відливала в свою бутилку горілку, бачили гості. 7.Вкрали торт(був замовлений торт за 2тис.Залишився верхній ярус, він стояв до вечора, в кінці ,як йти додому я хотіла його забрати, він стояв за барною стійкою порізаний і половина була забрана,невідомо ким) 8.не подали овочі гриль та вкрали на кухні шашлик.Було замовлено багато мясних страв і під шумок ВСЕ не винесли. 9.Директор ХАМЛО, В НЬОГО НА ВСЕ Є ВІДПОВІДІ, АЛЕ НЕДОРЕЧІ.( він відстоює персонал, а на клієнтів йому плювати) Настрій був зіпсований. 1250 грн було заплочено в повітря за Обслуговування -я сама шукала і розставляла прибори в середині свята, тому що офіціантка одна(це не її вина, а вина закладу, вона ОДНА) Вирішувати Вам, чи варто там відпочивати. Я КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!! ПОПЕРЕДНІ ВЛАСНИКИ БУЛИ НАБАГАТО КРАЩІ, Є З ЧИМ ЗРІВНЯТИ.(теж замовляли банкет, був один нюанс , а не більше 10) Kiev City робіть висновки.....

  3. AleXXX Anikina ★★★★★

    Мабуть, найкращий заклад на Вінику для випити/поїсти/подивитися футбол. Відмінне обслуговування та кухня. Ну а найголовніше - заклад догфрендлі ❤❤❤

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Kiev City Resto Bar?

Kiev City Resto Bar знаходиться за адресою вулиця Межова, 24, Київ, Україна, 04123

Який номер телефону Kiev City Resto Bar?

Зв'язатися з Kiev City Resto Bar можна за номером телефону +38 (098) 761-54-56

Як можна дістатися до Kiev City Resto Bar?

Дістатися до Kiev City Resto Bar можна за посиланням

Advertisements