Відгуки

  1. True Kim Games ★★★☆☆

    Все наче норм. М'ясо сухе, начипане з лотка не з грилю. Я розумію що вже пізно було, але насипати незрозуміло м'ясо коли приготоване з лівого лотка, не дуже ідея. Питань до повара нема, скоріш за все,це було від власника. Бо гриль пустий був. Смак +/-, сухо, раніше часто брав але не так пізно . Було норм і з гриля. Емоції 50/50

  2. Ирина Васюк ★★★★★

    Дуже смачно завжди, дуже чисто та дуже приємний чоловік який готує цю шаурму дуже приємний та ввічливий

  3. Юрій Андрейко ★★★★★

    Справжнє задоволення для гурманів! Шаурма та піта тут завжди смачні, з добірних продуктів, без зайвої гостроти чи кислинки. Особисто мій досвід відвідування цього закладу підтверджує високу якість страв та безпеку. Приміщення де готують завжди чисте та охайне, що створює приємну атмосферу для відвідувачів. Для зручності клієнтів передбачена оплата карткою.

  1. Юрій Yurii ★★★★★

    Дуже смачна та збалансована піта/шаурма: не загостра, не закисла. Багато років беру тут і шаурму, і піту, ні разу не отруївся. Все чисто, охайно. Гарно та затишно з вигляду. Є оплата через термінал. Є генератор. Легальна точка, яка офіційно орендує приміщення на автобусній зупинці.

  2. Kateryna Lopushanska ★★★★★

    Фалафель неперевершений! Я смачнішого в житті не їла!

  3. panterko alex ★★★★★

    найсмачніша шаурма!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Doner Kebab?

Doner Kebab знаходиться за адресою вулиця Олени Теліги, 19/2, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Doner Kebab?

Дістатися до Doner Kebab можна за посиланням

Advertisements