Відгуки

  1. Тетяна Бурлаченко ★★★★★

    Дуже гарно та затишно! ☺ Багато альтанок, які розміщені над водою. Мені дуууже сподобалось!

  2. Владимир ★★★★★

    Кожен рік на Водохреща приїжджаю саме сюди. В кафе готуються до цього свята. Сіно, роздягальні...

  3. Виталий Найдыч ★★★★★

    Супер. Приємне місце. Дуже привітний персонал!!! Всім рекомендую!!!

  1. Валерий Шкляр ★★★★★

    Насправді відвідував ставок, якому колись гарно клювало на кукурудзу. Окрім того що охорона прибирає територію навкруги ставка нічого не змінилось в кращий бік. Зламані доволі великі гілки з дерев та одне дерево впало у водоймище захаращує дно, використовуючи звичайну вудочку через ці гілки прийшлось встановити нові гачки, на місце обірваних, через захаращене дно. Дуже велика кількість водоростей в яких застрягають снасті, за цілий світовий день було лише кілька достойних покльовок, пару маленьких карасиків та одна невеличка черепах, усіх, випусустили, ніхто не постраждав. Нажаль благоустрій страждає, досі не виготовлено та не встановлено жодної вимостки. Зі слів охорони в цьому році рибу не запускали, взимку двічі був мор риби, через задуху. Тобто якщо дуже хочеться закинути в ставок свого гачка, паралельно на галявині посмажити їжі та освіжитися в озері можна заїзджати, але, якщо хочетьсч щось зловити то потрібно їхати в інше місце...

  2. Валерій Шкляр ★★★★★

    Насправді відвідував ставок, якому колись гарно клювало на кукурудзу. Окрім того що охорона прибирає територію навкруги ставка нічого не змінилось в кращий бік. Зламані доволі великі гілки з дерев та одне дерево впало у водоймище захаращує дно, використовуючи звичайну вудочку через ці гілки прийшлось встановити нові гачки, на місце обірваних, через захаращене дно. Дуже велика кількість водоростей в яких застрягають снасті, за цілий світовий день було лише кілька достойних покльовок, пару маленьких карасиків та одна невеличка черепах, усіх, випусустили, ніхто не постраждав. Нажаль благоустрій страждає, досі не виготовлено та не встановлено жодної вимостки. Зі слів охорони в цьому році рибу не запускали, взимку двічі був мор риби, через задуху. Тобто якщо дуже хочеться закинути в ставок свого гачка, паралельно на галявині посмажити їжі та освіжитися в озері можна заїзджати, але, якщо хочетьсч щось зловити то потрібно їхати в інше місце...

  3. Иоланта Коваль ★☆☆☆☆

    Жахлива організація. Нам не вдалося отримати наше замовлення. Про нього забули на кухні

  1. Ольга Щербань ★★☆☆☆

    Шановні, вже треба аж горить приводити до ладу вашу територію та зовнішній вигляд. Вже таке все занедбане, особливо бесідки. В цілому місце непогане - свіже повітря, озеро поряд, чисто.

  2. Вадим Гордиенко ★★★★★

    Не перший раз в цьому закладі, до того ж приємні романтичні спогади пов'язані з цим закладом. Дуже приємна атмосфера без пафосу, завжди гарна кухня, але сьогодні ще нас порадували подачею борщу, з зеленою свіжою цибулею, пампушкою, часником і салом....ну дуже сподобалось. Вже другий рік ми з вами і ще не раз завітаємо!!!

  3. Victor Voznyuk ★★★☆☆

    Непогане місце для шашличків. Затишне, симпатичне.

  1. Альона Тимошевська ★★★★☆

    Чудове місце для відпочинку з дітьми, компанією. Гарна природа, озеро для риболовлі, можна покупатися і позасмагати, а потім - смачно перекусити. Єдине - давно потрібно зробити косметичний ремонт і приміщень, і майданчиків для відпочинку просто неба.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рибалка?

Рибалка знаходиться за адресою пер. Озерний, 44, Зазим'я, Київська область, Україна, 07415

Який номер телефону Рибалка?

Зв'язатися з Рибалка можна за номером телефону +38 (097) 922-05-70

Як можна дістатися до Рибалка?

Дістатися до Рибалка можна за посиланням

Advertisements