Смачна кава ,привітний персонал Вже 1,5 року хожу не змінно сюди Краща кавʼярня на на Виноградарі
Фотогалерея
Відгуки
-
Юля Борисенко ★★★★★
-
Вікторія Городецька ★★☆☆☆
Заходили з братом і собаками. Миски для пиття собачок нема, хоча влітку було б класно мати (більшість кавʼярень так і робить). Але окей, це не обовʼязкова функція у кавʼярнях. Попросила стаканчик і води, сказала, що заплачу якщо потрібно. Спочатку не дуже хотіли, сказали що так не продаємо, потім все ж погодилися. Брали ще молочний коктейль - 90 грн. Фінальна сума на терміналі - 115 грн. Мої круглі очі. Питаю: - Стаканчик 240 мл 25 грн? - Так, в нас дорогі стакани. Я маю кавʼярню, і ніколи не бачила по ціні стакани в 25 грн/шт)) Апогей стався через 50 метрів, коли стаканчик за 25 грн потік.
-
Анна ★★★★★
Гарний заклад з великим кавовим меню. Кава дуже смачна,можно перекусити. Є хот-доги та паніні,різні солодощі. Доречі в них є і холодні напої (з кавою і без),подруга замовляла молочний коктейль. Була в захваті!!! Приємні,ввічливі бариста. Загалом п'ятірку заслужили!!!
-
Маргарита Перепелица ★☆☆☆☆
Нажаль, так як і якість сервісу, так і кліентоорієнтовність закладу - залишає бажати кращого. Якщо ви звинувачуєте клієнтів у необізнаності , замість того, щоб розібратись у ситуації, тоді виникає питання про компетенцію ваших бариста. Чому бариста-хлопець робить смачну та правильну саме безкофеїнову каву, а жінка робить помиї, схожі на промивку кавомашини? Хто з цих працівників є некомпетентним?
-
Maksym Perepelytsia ★☆☆☆☆
Раджу обходити стороною. "Бариста" якщо її так можно назвати зовсім не розуміє як робити каву. Замість 2 американо отримали 2 стакани під крашеної води с цукром. На претензію з якості отримали відповідь "то воно так і має бути". Звісно ні хто навіть не запропонував переробити і гроші теж не повернули.
-
Mikola kovlhuk ★★★★★
Заходь на патріотичну каву
-
Березанський Захар ★★★★★
Смакота, персонал взагалі супер. Рекомендую❤️
-
Дарья Домашкевич ★★★★★
Дивовижно смачну каву який я коли небудь пробувала! Приємний добрий власник, за сумісництвом бариста - мила людина. Буду заходити по кілька разів на день!
-
Расшифровки Холостячка ★★★★★
Найсмачніша кава з тих, що пробувала. Бариста - просто мега-Обоятельная. Тепер я ваш постійний покупець!
-
Tetiana Novokhatska ★★★★★
Кава ок. Немає терміналу, хоча можна скинути на карту
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса #ЧАЙчиКАВА?
#ЧАЙчиКАВА знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 94, Київ, Україна, 03028
Який номер телефону #ЧАЙчиКАВА?
Зв'язатися з #ЧАЙчиКАВА можна за номером телефону +38 (097) 324-91-89
Як можна дістатися до #ЧАЙчиКАВА?
Дістатися до #ЧАЙчиКАВА можна за посиланням