З плюсів: привітна офіціантка. З мінусів: чекали на страви дуже довго, сама їжа посередня на смак. Баклажан в овочах гриль недопекли. На таку якість зависока ціна. Не рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Владислав Крилевський ★★☆☆☆
-
костенко анастасия ★★★★★
Файно виглядає, дуууже чемні дідусі, ціни дуууже помірні, й прекрасний хліб. Мені сподобалися люди завсігдатаї. Смачні супи й гарна приємна кераміка, трошки потертий але нагадує приїзд до бабусі коли супчик як в неї)
-
Влад Махиня ★★★★★
Замовляв доставку через glove і мене сподобалось ! Їжа смачна , доставка приїхала швидко Це саме той варіант коли хочеться по обідати але не тратити багато коштів )
-
Juliya Calipso ★★★☆☆
Максимально неприємна ситуація, коли ти прийшла за 20+ хвилин до наступних клієнтів, але їм повністю накрили стіл (4-5позицій меню і принесли напій), а ти свою нещасну хачапурі та 250мл кока коли - чекала ще хвилин 15 зверху після тих гостей. Довелося зробити зауваження, чого зазвичай не роблю. Напій навіть не запропонували одразу, але то дрібниці. Їжа : по-аджарськи смачне, але (моя суб'єктивна думка) замало сиру. Але то дрібниці, смачно. Сервіс : описано вище. Атмосфера : на фото... -_- Перше та останнє відвідування.
-
Елена Бондаренко ★★☆☆☆
Заходили в цей заклад перекусити. Не можу сказати,що це ресторан, так місто для перекусу...Не зможу рекомендувати цей заклад , на жаль. Замовлення чекали не довго: хачапурі по-мегрельські, хінкалі свинина та яловичина, крем-суп грибний та шашлик. Суп не поганий, але сірого не дуже апетитного кольору, шашлик смачний, а ось хінкалі їсти не можливо було. По-перше, жахливий запах, а по друге,ще й смак. Ще здивувала якась "субстанція" в середині хінкалі((( Ну і мінус, подали хачапурі на розбитій підставці.
-
Ира Солощук ★★★★★
Неперевершений ресторан. Рекомендую. Смачна їжа. Грузинський калорит. Ціна відповідає якості
-
Volodymyr Horbenko ★★★★★
Прекрасний ресторан,щоб посмакувати грузинську кухню.
-
Yulia Horishna ★★★★★
Дуже сподобалось місце. Поїли смачно - замовляли хачапурі. А ще приємно вразило обслуговування: ми були з малими дітьми, тож нам і узвар підігріти запропонували, щоб дітям захолодний не був, і розмальовки принесли з олівцями - все щоб нам було комфортно і затишно. Дякуємо за гостинність!
-
Альбина Коновалова ★★★★★
(Переведено Google) Всегда вкусные хачапури, особенно по мегрельских, ооочень много сыра :) Нравится заведение, в нем можно спокойно перекусить. Напитки также вкусные - морс, компотики, узвар. (Оригинал) Завжди смачні хачапурі, особливо по мегрельськи, дууууже багато сиру :) Подобається заклад, в ньому можна спокійно перекусити. Напої також смачні - морс, компотики, узвар.
-
Nathalie Zgoda ★★☆☆☆
Цей заклад знаходиться на третьому поверсі ТРЦ "Дрім Таун" , що біля станції метро Оболонь. Заклад виглядає, як невелика ніша відгороджена від основного проходу імпровізованою стіною. Відвідали його один раз і враження дуже посередні.Я замовила страву з курячого м'яса, яке запікалося в соусі на сковороді. В м'яса був дуже дивний присмак. Таке враження, що на цій сковороді цілий день запікали свинину і не зливали з неї ні олії і ні жиру, не мили її. Тому в курячого м'яса був смак старого свинячого жиру. Дуже не смачно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Джигіт?
Джигіт знаходиться за адресою Оболонський проспект, 21Б 04205, Київ, Україна, 04205
Який номер телефону Джигіт?
Зв'язатися з Джигіт можна за номером телефону +38 (097) 415-26-23
Як можна дістатися до Джигіт?
Дістатися до Джигіт можна за посиланням