Отличное место для отдыха) Его Атмосфера создаёт впечатление ощущения присутствия в Историческом места с домашним уютом. Приготовление пищи происходит у тебя на глазах и с удовольствием наблюдая за этим процессом с искушением ждёшь его окончания, что бы насладиться им , а не обьесться , и почувствовать себя за гранью этой всей цивилизации, где-то в природно- домашних местах нашего загадочного мира. Приятного всем отдыха)
Фотогалерея
Відгуки
-
Натали Арома ★★★★★
-
serge godunoff ★★★★☆
Непогана шаурма, а ось хачапурі і біляші слабенько, плов - більш менш за свої гроші. Є вино і пиво.
-
Yuliia Yershova ★★★★★
Краща шаурма для нас, підсіли міцно! Ідеальна за смаком та розміром. А за часом роблять рівно стільки, щоби написати щирий позитивний відгук.
-
Екатерина Варавка ★★☆☆☆
Двояке враження. +: 1) непогана їжа в загальному 2) порції норм -: 1) при порожньому залі замовлення чекали 11 хвилин (шаурма, беляш, бульйон); 2) Шаурма з кінзою, хто не любить - майте на увазі і про це не попереджають; 3) Про капучіно взагалі забули, в результаті отримали його через 20 хвилин після замовлення, абсолютно мерзенне, одне з найгірших в моєму житті! Смак покірно картону, від кави взагалі нічого немає, помиї; 4) Розмовляють російською, хоча, до них звернулися по-українськи
-
Володимир Коротинський ★★☆☆☆
Смачна і чудова шаурма, але дуже не приємний персонал. Шаурму готували більше 15 хвилин, а на моє питання скільки по стандартам відведенно часу на приготування страви, касир Назар Ватулин (так було вказанно у роздруківці замовлення (чек мені не надали) хамським тоном на мові країни - агресора відповів «ужє атдаём». На моє прохання спілкуватись Державною мовою згідно закону України про мову, оскільки на сьомому році війни з росією я навіть не хочу розуміти це окупантське наріччя, співробітник відповів мені (респект що Українською), що закон України про Державну мову «Протіворечіт Констітуції людини(що він мав на увазі, я так і не зрозумів, та усім Європейським нормам» , з такою «обізнанною» у юриспруденцією людиною навіть страшно стало вступати в дискуссію (я дійсно не знайомий із «Конституцією людини»), ну і звісно я почув про вільну країну і про те що він ромовлятиме на «таком язике, как єму хочеца»... Шановні власники та керівництво цього чудового закладу зі смачною кухнею, зверніть будь-ласка увагу на Ваш персонал... дійсно, за кухнею хочеться ще вертатись, але такі як Назар Ватулин знищують своїм непрофесіоналізмом це бажання... Дякую!
-
Sofia Shnir ★★★★★
Були з сім'єю у ТЦ "Караван" і вирішили перекусити, зазвичай ходимо до McDonald's, а цього разу вирішили спробувати щось нове та завітали до "Georgia". Ми взяли по шаурмі розміру L, картоплю фрі, хачапурі з сиром та пиво, також нам запропонували комплімент (або це була дегустація) вишневої наливки власного виробництва. Їжа дуже сподобалася, єдине, що хачапурі із сиром трохи не такий, як ми зазвичай їмо. Варто зазначити, що дуже сподобався ввічливий, доброзичливий та усміхнений персонал та комплімент від закладу. Ми обов'язково завітаємо до закладу ще раз.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса GEORGIA?
GEORGIA знаходиться за адресою вулиця Лугова, 12, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону GEORGIA?
Зв'язатися з GEORGIA можна за номером телефону +38 (067) 372-39-39
Як можна дістатися до GEORGIA?
Дістатися до GEORGIA можна за посиланням