Замовила їжу через Болт фуд, стейк зі свинини приїхав сирий, кровянистий. Хоч в коменті вказала, щоб гарно посмажили ( але для свинини це і так зрозуміло)
Фотогалерея
Відгуки
-
Натали Лавриненко ★☆☆☆☆
-
ikar dem ★★★★☆
Були тут багато разів раніше. На сьогодні меню достатньо широке, але час приготування страв занадто довгий. При явно напівпорожньому залі чекали більше 35хв. В цілому смачно.
-
Viktoriia Osadcha ★★★★★
Дуже приємне місце для поціновувачів м’яса. Ресторан розташований на другому поверсі — там чудовий вибір страв, усе свіже та смачно приготоване. На першому поверсі — магазин, де можна придбати м’ясо на вагу або вже порційне. Асортимент великий, усе виглядає апетитно. Обслуговування дуже миле та уважне, атмосфера затишна. Ціни, можливо, не на щодень, але якість і сервіс того варті. Раджу спробувати! A lovely spot for meat lovers! The restaurant is located on the second floor and offers a great selection of fresh, well-prepared dishes. On the first floor, there’s a shop where you can buy meat by weight or in ready-to-cook portions — the variety is impressive and everything looks delicious. The staff are kind and attentive, and the atmosphere is cozy. Prices might not be for everyday dining, but the quality and service make it absolutely worth it. Definitely worth a try!
-
Olga Revan ★★★★★
Чудова кухня,великий вибір меню та головне мʼясо,брали Rib-Eye dry,салат. Рекомендую усім
-
Anna Gamaiunova ★☆☆☆☆
Не рекомендую цей заклад нікому! Хочете зіпсувати вечір - приходьте сюди! Прийшли з дітьми спеціально зʼїсти бургери. Пустий зал. Нікого. Замовили бургери з індичкою. Чекали хвилин 40. Але принесли бургери з сирою котлетою( їсти їх було не можливо. Засмучені голодні діти пішли в Сільпо купувати смаколики. Більше ніколи не підемо до цього закладу!
-
Алена Bright ★★★★☆
Смачні стейки ідеального просмаження, класне обслуговування. Коли прийшли було душно і дуже димно.
-
Коля Бурлак ★★★★☆
Дуже смачне м‘ясо В п’ятницю вечором дуже довго відпускають продукцію. Обслуговування на російській.
-
Svitlana ★★★★☆
Обслуговування: швидко й якісно. Страви теж залишили приємні враженні. Особливо потішило дитяче меню "Збери свій бургер сам", дитина залишилася в захваті ). Один момент - це витяжка й кондиціонування (в залі біля кухні - доволі спекотно й чути запахи приготування їжі). Тому ставлю лише * * * * Цілком відповідає ціна - якість. )
-
Тарас Вінниченко ★★☆☆☆
Вперше замовляли на доставку бургери Доставка швидка це плюс. Мінуси це самі бургери мясо в них було сухе і несмачне, булка повністю розмокла хв а їх навіть не стискали. Розчаровані Замовляли тут вперше і востаннє
-
Alla Bud ★★★★★
Стейки смачні. Вибрали Rib Eye та нью- йорк. Вино, овочі гриль, лимонади чудово доповнили смачно просмажені шматки м'яса. Обслуговування чудове. Офіціанти можуть порекомендувати та підказати, якщо ви завітали вперше. Затишний ресторан на Оболоні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса М'ясторія?
М'ясторія знаходиться за адресою проспект Володимира Івасюка, 8К5, Київ, Україна, 04210
Який номер телефону М'ясторія?
Зв'язатися з М'ясторія можна за номером телефону +38 (097) 730-70-07
Як можна дістатися до М'ясторія?
Дістатися до М'ясторія можна за посиланням