Жахливе місце. Стабільно довге обслуговування. І приносять не те, що замовляєш. Були сьогодні у вас, замовили: піци: м'ясо та гавайська (попросили кукурудзу на пів піци). Принесли гавайську БЕЗ змін. Тобто... Ви пропонуєте гостю її виймати чи що? М'ясо - також не відповідало тому, що вказано в меню(не було чорізо). Меню страшне, подерте, а сторінки злипші в карамелі чи в чому .. незрозуміло І все що офіціанти зробили .. це попросили вибачення і ніяк не виправили ситуацію. Просто жах! Не розумію, чому ви досі працюєте .
Фотогалерея
Відгуки
-
ganusya rand ★★☆☆☆
-
Vadim Davidoff ★★★★★
Дякую за все . Вкусно-якісно-вигодно. Офіціант Тімур красава
-
Pasha ★☆☆☆☆
Ну що вам сказати, товариші, атмосфера була досить специфічною. По-перше, власник(напевно) кричав на офіціантку прямо у залі і взагалі відбувалось незрозуміло що. По-друге, музика з колонок була типу кальяного репу та моргенштернів. По-третє, офіціанту двічі сказали щоб приніс замовлення без помідорів! Вгадайте що було далі )) Щодо їжі, замовляли Том ям з равликами, піцу Чізбургер та лимонад з манго та бузку. Як вже казав, все принесли з помідорами хоча двічі говорили, щоб без них… Піца була ледь тепла і як на мене не дуже смачна. Лимонад досить смачний І єдине що сподобалось - це Том ям. Далі думайте самі..)
-
Ascensión ★☆☆☆☆
Ну що вам сказати, товариші, атмосфера була досить специфічною. По-перше, власник(напевно) кричав на офіціантку прямо у залі і взагалі відбувалось незрозуміло що. По-друге, музика з колонок була типу кальяного репу та моргенштернів. По-третє, офіціанту двічі сказали щоб приніс замовлення без помідорів! Вгадайте що було далі )) Щодо їжі, замовляли Том ям з равликами, піцу Чізбургер та лимонад з манго та бузку. Як вже казав, все принесли з помідорами хоча двічі говорили, щоб без них… Піца була ледь тепла і як на мене не дуже смачна. Лимонад досить смачний І єдине що сподобалось - це Том ям. Далі думайте самі..)
-
Оксана Шабан ★☆☆☆☆
Жах! Замовляли доставку в Глово- привезли замовлення у мусорному пакеті!!!! Це просто величезна неповага до клієнтів!!!! Із 4 страв- в 1 невистарчає інгредієнтів, в 2 розмір в два рази менший ніж треба, а 3 взагалі переплутали і привезли не ту! Якщо хочете спортити собі нерви і вечір- замовляйте!
-
Sid ★☆☆☆☆
Жах! Замовляли доставку в Глово- привезли замовлення у мусорному пакеті!!!! Це просто величезна неповага до клієнтів!!!! Із 4 страв- в 1 невистарчає інгредієнтів, в 2 розмір в два рази менший ніж треба, а 3 взагалі переплутали і привезли не ту! Якщо хочете спортити собі нерви і вечір- замовляйте!
-
Maks Burka ★☆☆☆☆
Офіціантів *** дочекаєшся, хоч звали вже разів 2
-
Natalka Verba ★★★★☆
Непогано, молодий приязний персонал , прийнятні ціни, єдиний мінус - одна з книг меню було в жахливому стані
-
Sasha Haidai ★☆☆☆☆
Замовив 2 бізнес ланчі pro, повинні були привезти по 2 страви і 2 напої. Напоїв не привезли взагалі, до одної з страв забули покласти соус, а кур'єр запізнився на 30хв, був без маски і з брудними руками, сказати що я в шоці від такого обслуговування - це нічого не сказати! Жалію , що довіряв цьому "ресторану" і не перевірив замовлення відразу та за те , що дав кур'єру чайові тому що сам працюю в сфері обслуговування населення((((( Подзвонив в Містер Кет, Адмін сказав, що розбереться, але ніхто ні в чому не розбирався. Не рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mister Cat №16 Арена?
Mister Cat №16 Арена знаходиться за адресою вулиця Басейна, 1, Київ, Україна, 01001
Який номер телефону Mister Cat №16 Арена?
Зв'язатися з Mister Cat №16 Арена можна за номером телефону +38 (063) 031-21-99
Як можна дістатися до Mister Cat №16 Арена?
Дістатися до Mister Cat №16 Арена можна за посиланням