Відгуки

  1. Дмитро Москалець ★☆☆☆☆

    Це просто жах, сервіс відсутній наглухо! Випадково зв'язався з цим перевізником, бо люди відправили і по факту сказали, що буде делівері. Ну ок, подумав я. Все почалося з пошуку локації, забив в гуглкартах та поїхав. Під'їзджаючи, зрозумів, що вивісок ноль, а вперся вже в завод чи базу металу. На шлагбаумі спитав, сказали тут, їдь туди. Їду, вивісок на території ноль, вперся в фуру, яка перегородила тупо всю ширину між складами, спитав, сказали об'їзджай хєрзнає куди і попадеш. Об'їхав через металобазу. Приїхав, бачу одну маленьку вивіску, слава богу знайшов. Паркуюсь зліва від основної рампи, робітників купа на рампі, які бачать, що я паркуюсь, ніхто мене не просить-каже, що краще тут не паркуватися. Йду оформлювати отримання, через хвилину чую з рампи криком - приберіть бмв! Показую хлопцям жестом - 2 хв оформлюсь і приберу. Знову крик - приберіть бмв Мене трішки "порвало", та прийшлось розказати, що з такою бичою поведінкою вони можуть йти тропами. Всі чують - каса, керівник відділення (як потім з'ясувалося), інші вантажники і всі мовчать, всім по.уй, бо фура не може запаркуватися із-за мене. Кидаю касу, йду переставляти машину, все на великих тонах з двома "пєрцами-робітниками", чуть не попи.дились з ними. Пояснюю, що так не роблять, або вішайте таблички про паркування, або чекайте поки я, як клієнт не поїду звідси. Спитав куди переставити, показали, переставив. Пішов дооформлювати, оформив, забираю товар і бачу, що фура все одно із-за мене не може запаркуватися, але всі вже мовчать. Загрузився, спитав хто керівник відділення, поговорив, і зрозумів, що вона нічого не може з цим зробити. Нажаль

  2. Анатолий Голованов ★☆☆☆☆

    Це просто якийсь суцільний жах, а не доставка. Із Полтави в Київ доставляли тиждень майже. На відділення не додзвонишся днями. Гаряча лінія- тридцять хвилин очікування черги, потім постійні переключення і останнє, що сказали: «вам перетелефонують» і так і не перетелефонували. Ніколи не користуйтеся цим дном, якщо ви цінуєте свій час та нерви!

  3. Ірина ★☆☆☆☆

    Це найгірша логістична компанія, якою я користувалась. Навіть гірша за Міст експрес і Укрпошту. Дата доставки не відповідає дійсності, нічого планувати не можливо. Оператори супер-хамовиті і невиховані, культура спілкування на нулі, не кажучи вже про вирішення проблем, які компанія сама ж і створила. Нікому і ніколи не раджу

  1. Sanya Saganets ★☆☆☆☆

    Працюють до 18:00 Це дуже незручно коли сам працюїш до 18:00не раджу вам користуватись їхніми послугами

  2. Sheckler ★☆☆☆☆

    Шаражкина контора" груз був не упакований від слова зовсім, зате гроші за це списали... мотоцикл був застрахований, але відшкодувати кошти ніхто не планує... тех підтримка виховано шле нах**. усім хто планує користуватися цією поштою категорично не раджу!!!

  3. Татьяна Булана ★☆☆☆☆

    Жахливе відношення! При формуванні ТТН вказали не правильні дані отримувача. Служба підтримки переадресовує на відділення, яке з телефоном, мабуть, взагалі не вміє працювати (слухавку просто не піднімають, 2 дні не могла дозвонитися).

  1. Олександр Карпенко ★★☆☆☆

    Нема термінала для розрахунку,дуже мало персоналу,простояли в черзі майже годину....

  2. Наталія Скремінська ★★☆☆☆

    жахливе відділення, один раз довелося отримати посилку у них і я розчарована сервісом, працівники десь 30-40хв шукали мою коробку

  3. Irina Surkina ★☆☆☆☆

    В принципі з цією компанією час від часу працюю давненько. Вона не така вже й погана. Є недоліки, але їх компенсувала дешевша ціна перевезення. Мені здається якісь негаразди саме з цим відділенням на Віскозній. Двічі викликала курьера з цього складу для забору вантажу. Останнього разу курьер просто не приїхав, хоча замовлення було залишене з вечора попереднього дня! Приїхавши на наступний день, пояснив, що він не приїхав, просто тому що не приїхав. Обидва рази вартість доставки порахована на цьому складі збільшувалась у півтара рази від вартості яка виходить на калькуляторі компанії. Таким чином, вартість перевезення одного й того самого вантажу компанією Делівері вийшла ДОРОЖЧЕ ніж Новою поштою. Це при тому, що сервіс у компаніїї кульгає на обидві ноги, а везуть вони 3-4 дні. Перший раз подана заявка на перерахунок не допомогла. Подивимось як спрацює на цей раз, якщо Делівері хоче втриматися на ринку, а не повторити долю Інтайму, з менеджментом таких відділень треба щось робити...

  1. Володимир Осіпчук ★☆☆☆☆

    Компанія перевізник яку не рекомендую нікому. Не користуйтеся послугами цього перевізника. Ось так нам виконали доставку. Гроші за зіпсоване ніхто не повернув.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Делівері?

Делівері знаходиться за адресою вулиця Віскозна, 32, Київ, Україна, 02094

Який номер телефону Делівері?

Зв'язатися з Делівері можна за номером телефону +38 (067) 620-74-46

Як можна дістатися до Делівері?

Дістатися до Делівері можна за посиланням

Advertisements