Купила взуття минулої неділі,після двух днів носки щось сталося зі шкірою і деформувався язичок на правій нозі.Після звернення в магазин буду відмовлено в поверненні або обміні.І на разі я маю взуття яке на вигляд начебто я носила його рік не знімаючи.Дуже не раджу даний магазин,максимально неякісне взуття Для порівняння скидаю фото P.S Шановна компанія Estro якщо у вас є гарантія на брак в якій ви визнаєте вину то чому не стався обмін?Чому під кожним негативним відгуком ви кажете що працюєте над якістю та гарантійний термін 30 днів,а по факту це лише слова?Я спеціально передивилася коментарі тілько на Гугл вони правдиві 3.1,у вас на сайті звичайно ідеальні 4,9)Скоріш ше б ваш магазин закрився ви не продавали таке неякісне взуття ,та не псували людям настрій
Фотогалерея
Відгуки
-
Татьяна Мостипан ★☆☆☆☆
-
Diana Akatova ★☆☆☆☆
Купили одну пару взуття, через місяць полізла з двох сторін, після жалоби, замінили на іншу пару, пройшов місяць, теж саме. теж брак ??? Брали ще зимове взуття, там стінка зламалась. Не рекомендую ! Та більше немає бажання. Там щось купувати
-
Anna Bohdan ★★★☆☆
Купила взуття. Після першого використання і надалі всі носки стають рудими через руду підошву та внутрішню поверхню взуття. Знімаю зірочку за те що як на мене це не якісне виготовлення, якщо використовують фарбу наперед знаючи, що вона буде при носінні відбиватися на ногах, шкарпетках, колготках тощо. Я вперше стикаюсь з таким, і для мене це не нормально. Також знімаю зірочку за те що, консультанти впринципі знаючи про цю проблему (таке покриття є в більшості моделей взуття в магазині), навіть не проінформували що таке може бути, і що є спеціальні в них спреї для фіксації фарби, і мені при купівлі черевиків його не запропонували.
-
Максим Нощенко ★★★★★
Нещодавно вперше відвідав магазин Estro у ТРЦ Ретровіль і залишився дуже задоволений. Хороший асортимент чоловічого взуття і аксесуарів. Консультанти привітні, допомогли підібрати оптимальний розмір та модель. Рекомендую!
-
Карина Арутюнян ★☆☆☆☆
Білі босоніжки вбились за 5 місяців нерегулярної носки. Устілка почала стиратись до сірого майже одразу, що візуально було помітно. Ремінці порезклеювались. Вся фурнітура поржавівша. І як бонусом, тріснута підошва. Були моїми улюбленими босоніжками, берегла їх як могла, але не так сталось, як гадалось. Більше в ваш магазин ні ногою. Це підлість за такі гроші впарювати таку паскудну якість. Шкодую, що не подивилась відгуки про ваш магазин раніше. Процвітання не бажаю.
-
Solomiia Sak ★★★★★
Вперше відвідала свій улюблений магазин Estro в нещодавно відкритому ТРЦ Retroville. Обслуговування, атмосфера бутику, трепетне ставлення до клієнта, а також якість товарів - все на найвищому рівні! Щиро раджу усім мережу бутиків Estro, там Вас зустрінуть однозначно із посмішкою, допоможуть обрати річ "по душі", що тішитиме Вас не один сезон. Хочу зазначити, що особисто я, знайшла в цьому магазині, в чоловічому відділі, неймовірний кейс для свого ноутбука, чого не змогла зробити в будь-яких інших магазинах, що спеціалізуються на аксесуарах до техніки (якість розчаровує). Радію, що в Україні є такий сервіс та якість! Завдяки цій покупці тепер буду впевнена у безпеці свого ноутбука і в неперевершеності мого стилю! А що ще потрібно для хорошого настрою?)) Estro❤️ Чекайте мене знову!)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Estro?
Estro знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 47, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Estro?
Зв'язатися з Estro можна за номером телефону +38 (080) 033-07-70
Як можна дістатися до Estro?
Дістатися до Estro можна за посиланням