Відгуки

  1. Maxim Gopkalo ★☆☆☆☆

    Продають брак чи паль під вигляду бренду. Вказав на брак одягнувши кроси один раз, головний касир одразу почала негативно і по хамськи казати що я не маю права на обмін так як я їх вже носив, але я не повертав їх тому що вони мені не сподобалися, а тому що по якості взуття було зрозуміло що це брак, чи скоріше за все підробка(підошва не рівна, через що ноги відвалюються протягом години, давлять зі всіх сторін, при тому що розмір мій, під устілкою не відрізани нитки, підошва на одному з кросівок відклеїна. Цей магазин найгірший де я купляв взуття.

  2. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ ★★★★★

    Сьогодні купувала взуття (мокасини Skechers) . Дуже хочу подякувати продавчині, що допомагала з покупкою. Не дивлячись на те що в магазині було багато покупців - кожному встигала приділяти увагу. Вийшла не тільки з покупкою, а ще в чудовому настрої. Дякую!!!

  3. Каріна Маркіна ★★★★★

    Я в захваті від консультанта пана Тараса!!!! Все допоміг обрати, швидко, з посмішкою та запропонував безліч альтернативних варіантів. Заслуговує премії, залишилося лише приємне враження про мережу, хочеться повернутися за наступними покупками, клієнтоорієнтовано на відміну від інших консультантів.

  1. Raisa Naboka ★☆☆☆☆

    Відгук від 26.08.2023. Ну просто жахливе ставлення до нас як до клієнта з боку касира жіночої статі. Жіночка забула , де вона працює і хто у кого був клієнтом. Ситуація була наступна - купували кросівки чоловіку, підійшли, запитала касир чи є у нас бонусна карта. Карта була по номеру телефону. Касир подивилась у програму, каже у вас 194 бонуси (це чули і я , і чоловік), щоб списати бонуси, встановіть додаток. Загалом вже ця концепція - це вже неповага до часу клієнта! Чому ми маємо витрачати час на встановлення якихось додатків, щоб списати бонуси? Окей, встановили. Після встановлення касир озвучила, що у нас насправді 94 бонуси. Після нагадування про те, що ви казали 194, послідувала дика реакція негативу "Я такого не казала!!!!!" Вона не заспокоювалась і відповідала у претензійному стилі. Людина просто забула ,що вона у магазині, який позиціонує себе як брендовий. Жінка продовжувала спілкуватись у тоні, за яким ми ще й мали б може відчути себе винними чи що. Короче бонуси з горем списали, тон був хамський до кінця обслуговування. Я хочу окремо наголосити - ми не будемо і не бажаємо толерувати хамське відношення до нас , клієнтів Інтертоп, які приносять дохід компанії,у тому числі з якого платиться й заробітна плата тій жіночці-касиру! Чекаю вибачень і зворотнього зв'язку по ситуації. Чек для встановлення особи додаю

  2. Oksana Shevchenko ★☆☆☆☆

    Були придбані босоніжки, виявився дефект - відкеївся перед. В магазині відмовили від будь-якого обслуговування: компенсація вартості, обмін на іншу модель. До війни була подібна ситуація, щоправда в іншому магазині. Тоді швидко, спокійно вирішили проблему. Тоді залишилась задоволена якістю обслуговування, яка компенсувала брак виробництва. І відтоді купувала саме ваше взуття, всім рекомендувала. Після цього випадку залишилось дуже неприємне враження. Можу однозначно сказати, що клієнта ви втратили, тепер рекомендуватиму знайомим лише одне: не купувати в жодному разі будь-яку вашу продукцію. Світовий бренд, якість, клієнтоорієнтованість перетворилися в звичайний, банальний ринок. Дуже шкода…

  3. Revenko Revenko ★★★★★

    Бувають вигідні пропозиції

  1. Виктор и Валентина Геросимович ★★☆☆☆

    Навіть не знаю з чого почати. На вході москальскою мовою Добрій вєчєр, че що за сервій такий в Україні російськомовний? З цього приводу я буду скаржитися в належні інстанції. Було чутно як клієнтів розглядають та обговорюють с голови до п'ят. Мала намір придбати собі взуття та сертефікат сестрі на 3-5 ьисяц гривень, але втратила це бажання. Було краще, керівництво, я впевнена, зовсім нічого не робить задля сервісу. Погана робота колективу це є недолік НАСАМПЕРЕД керівництва. Прошу.звернути увагу на їх (керівництва) рівень роботи. Дуже прошу надіслати відповідь мені на пошту. 2 зірки тільки за те, що сестра.полґбляє вашу канторку

  2. Людмила ★★★★★

    Хороший вибір, ввічливі консультанти. Ціни інколи вражають, але інколи і приємно дивують.

  3. Olga Melnichuk ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування клієнтів інтернет-магазину!!!Замовлення може бути в обробці дуже довгоооо!А потім його треба швидко забрати, такі вимоги!!!А подовжити строк зберігання на самовивіз взагалі неможливо!!!В особистому кабінеті взагалі немає можливості будь-що корегувати або вносити зміни!!!

  1. Olga Faryma ★★★★★

    Класне місце, вперше тут купила дуууже зручні skechers. Гарний сервіс, багато консультантів, не занадто нав'язливі, обслуговування українською.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Інтертоп?

Інтертоп знаходиться за адресою вулиця Олександра Мишуги, 4, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Інтертоп?

Зв'язатися з Інтертоп можна за номером телефону +38 (044) 495-70-39

Як можна дістатися до Інтертоп?

Дістатися до Інтертоп можна за посиланням

Advertisements