Відгуки

  1. K Tkachuk ★☆☆☆☆

    Виникла дуже неприємна ситуація, що змушує задуматись що на роботу в цей магазин беруть людей некваліфікованих. Прийшла на касу оплатила замовлення, підбігла якась робітниця заборонила забирати продукти почала перезавантажувати апарат. Відмовилась віддавати мої покупки навіть після того як показала їй оплату з додатку онлайн банку, та і з додатку ЕКО де було видно що кошти списалися, і що є номер замовлення. Довелось домовлятись з охоронцем який ввічливо дозволив забрати покупки пізніше щоб цієї не було. Але де це бачено, щоб свої покупки можна було забрати лише через декілька годин та ще й в охорони, а не на касі.

  2. Doppi ★☆☆☆☆

    Це відділ з крупами на вагу А потім хтось це буде їсти

  3. Egor ★★★★★

    22 червня продавщіці стало погано що аж всі хто був поруч з персоналу магазину допомагали прошу вас щоб таких ситуацій було менше До самого магазина немає притезій хороший звичайний магазин ціни просто трішки бувають вищі ніж у інших магазинах

  1. володимир бабич ★☆☆☆☆

    Постійно зарікаюсь не брати у них готової їжі! Ну вона навіть не смачна!

  2. Сергій Добрий ★☆☆☆☆

    здійснювали покупки 07.12.21. Данний магазин здійснює реалізацію м'яса (куряче філе) відверто зіпсоване ! Смерділо вже не тухлим , а реально трупом . Раджу просити понюхати м'ясо відразу для перевірки , щоб не стати жертвою гастроентеролога .

  3. Денис Прокопенко ★☆☆☆☆

    Купили просрочений оселедець. В магазині на дату не подивились. Вдома, коли відкрили, сморід стояв на весь будинок. Дату так і не знайшли (скоріш за все витерта)

  1. Орест Обшанський ★★☆☆☆

    Постійно підміняють ціни на подібні товари - підставляють ціни нижчі, а на касі добре, коли хтось додивиться. Останній раз на "свою" випічку. Також касири завжди риються в паперах шукаючи коди цієї ж випічки, питаються інших... Невже не можна якось це вирішити, щоб не затримувати людей в чергах під час епідемії...

  2. Наталія Ткаченко ★☆☆☆☆

    Великий магазин але дуже брудно і зовсім не хочеться знаходиться в ньому

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЕКО-маркет?

ЕКО-маркет знаходиться за адресою вулиця Героїв Майдану, 12, Буча, Київська область, Україна, 08292

Який номер телефону ЕКО-маркет?

Зв'язатися з ЕКО-маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-20-55

Як можна дістатися до ЕКО-маркет?

Дістатися до ЕКО-маркет можна за посиланням

Advertisements