Вже за прочитаними коментарями зрозуміло, як ставляться до покупців. Але моя претензія в іншому, сьогодні 26.11.2021, тобто чорна п'ятниця. Я вже два місяці придивився до двох пар черевиків, я запам'ятав з ціну одразу ще два місяці тому, я чекав чорної п'ятниці, щоб купити обидві одразу і можливо більше, але якого моє було здивування, коли мені сказали що ціна якої вже два місяці це сьогоднішнє пропозиція на чорну п'ятницю! Добре, що не підняли ціну, погано що обманюють і кажуть, що це спецпропозиція чорної п'ятниці… але до консультантів у мене немає жодних претензій. Видно, що керівництво виїжджає на співробітницях і на покупцях
Фотогалерея
Відгуки
-
Богдан Илькевич ★★★☆☆
-
Анна ★☆☆☆☆
Взуття та ціни в магазині відмінні! АЛЕ!!!!!!! Саме в магазині Рівер Молла обслуговування просто жах !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Вибрала черевики та сумку, на касі мені відмовили в оплаті т.я. термінал не працює. В СЕНСІ? 21 століття, НО керівництво !!!!!Ви застрягли в часі??????Як Ви збираєтеся робити продажі? Продавець сказала, що приймається тільки готівка ... мовляв ідіть зніміть у банкоматі і принесіть .... Ну дівчинки, після такого нікуди я не піду і нічого вам не принесу .... Куплю взуття в Міратоні нехай і по дорожче! Після такого не клієнта орієнтованого відношення більше у Вас не прийду!!!!! Дуже хочеться зв'язатися з керівництвом!!!!!!!!!
-
Олеся Павлова ★☆☆☆☆
При мені вийшли дві людини з магазину тому, що покупцю зробили зауваження за маску в наказному тоні. На мені була маска але опущена, в приміщенні важко дихати з астмою! Хотіла придбати взуття вийшло з негативом! Одна з консультантів сказала, що їм ставлять штрафи від керівництва, тому роблю зауваження! Жах! Зі своїх працівників обдирати гроші! Дівчина яка підвищила голос не представилася, у книзі скарг відмовила, її фото завантажую!
-
Дарья ★☆☆☆☆
Постійно купувала собі тут взуття, і ось 09.10.2021 стало не винятком-купила шкіряні осінні чобітки за 2400грн!, була задоволена (оплата на карту співробітнику магазину тк у них немає терміналу-підозріло) прийшла додому і приміряла їх другий раз і одній нозі тісно, схожа на більше. Прийшла на слід.день і ніби як погодилися обміняти (була і упаковка і товарний чек) але підійшла інша співробітниця цього магазину-і сказала що не обміняють тк є сліди шкарпетки-які сліди, якщо я вчора їх купила!, і природно ніхто мені нічого не обміняв і грошей не повернув-вважай викинули з магазину! Це жах і фу Ви мерзенні та низькі! Є права споживачів і їх потрібно поважати - ви ніхто якщо у вас відсутня клієнтоорієнтованість! І є багато магазинів з такою ж назвою та асортиментом але вони стверджують що вони не мережа та один з одним не пов'язані-нісенітниця собача! Працюють із чорною касою та ще не хочуть платити податки належним чином!
-
Леонид Волков ★☆☆☆☆
Термінал відсутній. Продавчині на моє зауваження, що взуття з явним браком, почали переконувати мене що це я "дурень", а застібка не працює тому-що так треба
-
Альонка Корчовна ★☆☆☆☆
Будьте обачними купуючи товар в цих сумнівних магазинах, коли Вам знадобиться гарантійне обслуговування чи повернення коштів, то сама гарантія проводиться очима, видимих причин для проведення гарантійного ремонту ми не бачимо і повернення коштів не можливе. Коли писала першу заяву, консультанти, які перед тобою носилися, лише у відповідь: Вам ні хто не повернене кошти. Заяви мої стосовно взуття придбаного для сина про Гарантійне обслуговування, яке передбачено при купівлі розглядається власником магазину понад 3 місяці, і складається враження, що і заяви не читають, а пишуть про гумове взуття, а йдеться про підошву, яка протікає. Але на кожне діяння є інший орган влади, тому головне, навчити такі магазини виконувати свої обов'язки перед законом і не порушувати права споживачів.
-
Daryna Poddubna ★☆☆☆☆
Ставлення до клієнта на нижчому рівні, попросила принести мій розмір-закотили очі, після цього попросила на розмір більше, мені продавець-консультант каже "вам що тисне?", я кажу ні, просто хочу порівняти, раптом буде зручніше, тут уже другий продавець починає хитати головою. Хіба це гаразд? Добре, що не купила, потім мені розповіли тебе хто вже брав, що якість не дуже і в їхньому взутті (мені говорили про зимову) смердіти нога починає
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sharman?
Sharman знаходиться за адресою Дніпровська набережна, 12, Київ, Україна, 02081
Який номер телефону Sharman?
Зв'язатися з Sharman можна за номером телефону +38 (098) 003-68-07
Як можна дістатися до Sharman?
Дістатися до Sharman можна за посиланням