Відгуки

  1. Тимур 348 ★☆☆☆☆

    Найгірший Еко-маркет в якому я був. О 21:30 зачиняють вхід зі сторони Аврори, а саме просто перекривають возиками, зайти та вийти через них не дають. Охорона я взагалі мовчу, одні хами, о 21:30 виганяють типу що скоро зачиняємось скоро, навіть якщо і проходиш в магазин то ходять за тобою як хвости та дивляться таким поглядом наче я в них 100 гривень вкрав. Касири це теж просто треш. Підхожу до каси з продуктами на 100 грн, мене розрахували тільки через 5 хвилин, тому що касир рахував копійки. Краще прогулятись ще 2 хв до Новусу, там набагато краще

  2. Кирил ★★★★★

    Дуже класниий магазин люблю там скуплятися

  3. Eugenia K ★★★★★

    Нормальний магазин мережі Еко-маркет. Доволі просторий як для цієї мережі. Добре впорядкований. Зручна близькість до залізничного вокзалу.

  1. Volodya Denysiuk ★★★★☆

    Магазин з гарним м'ясним відділом, завжди гарні ціни на м'ясо і курятину. Овочі фрукти яблука по гарній ціні. Мороженої риби не багато, буває що є акції на свіжу рибу.

  2. Katrusya Kosilkova ★☆☆☆☆

    Це просто жах. Вже вкотре заходжу і йду геть ні з чим. 12 грудня 17:00 п'ятниця, кінець робочого дня, в магазині багато людей - на свіжій рибі - нікого, на м'ясі - нікого, на кулінарії - нікого. В залі самотня пані викладає консервацію, спитала в неї, коли хоч хтось з продаців підійде - каже "продавчиня пішла за товаром". Всі мінімум три?)) Очікування протягом 10 хвилин нічого не дало, до відділів ніхто так і не прийшов. Пішла за продуктами до Novus, добре, що він зовсім поруч. Тут два варіанти - люди або нормально заробляють на тому, що можна оплатити карткою на терміналі, або магазин їм просто нецікавий. Плювали на покупців.

  3. Myroslav Dovhaliuk ★★★★☆

    Без кас самообслуговування не заходив би – вічні черги до касирів. Всередині після ремонту все норм, але, як тільки вийти з каси – такий гадюшник. Вхід, прохід – ніби попав у 2000 рік. Також не вистачає підствки для складання корзин біля терміналів та приємнішого інтерфейсу. Хоча б курсор прибрали б на сенсорі.

  1. Юрий Петрович ★☆☆☆☆

    Був Нещодавно в цьому жахливому місці, ціни не збігаються з реальністю, адміністратор Олена нічого робити не хоче, книгу скарг не надали. Служба підтримки не відповідає вже понад чотири дні

  2. Андрей Заднепровский ★★★★★

    Гарний асортимент, приємні ціни.

  3. Sergey М ★★★★★

    Після оновлення став магазин цікавий, зміна оформлення пішла на користь, тай цінники радують

  1. Анастасія Лінчук ★★★★★

    Зручні камери схову, широкі ряди, зручно їздити коляскою. Постійні акції. Знижки для пенсіонерів, у понеділок найбільші, та бонуси до дня народження. Смачні готові страви на вагу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЕКО маркет?

ЕКО маркет знаходиться за адресою вулиця Івана Огієнка, 15А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ЕКО маркет?

Зв'язатися з ЕКО маркет можна за номером телефону +38 (080) 030-20-55

Як можна дістатися до ЕКО маркет?

Дістатися до ЕКО маркет можна за посиланням

Advertisements