Безлад з чергами. Колись, до ремонту, мою маму відмовились обслуговувати через нюанси в черзі у відділі готових страв. Сьогодні мене відмовились обслуговувати на рибі, бо не зрозуміло чи 1 черга, чи 2, на сиру і готову рибу окремо, довелось знов відстояти, і то тому що не хотілось бігати по інших магазинах
Фотогалерея
Відгуки
-
Dina Panchuk ★★★☆☆
-
Олена Мокієнко ★☆☆☆☆
Прийшла купити продукти каса 18( Молдован) Лаврухіна 4, взяла ківі, але касир нн зміг пробити бо не пам'ятає номер, а інші працівники не наклеї якусь наліпку. Продавець до людей спілкувалася зверхньо, якщо вони не розуміли куди прикладати картку, то закатувала очі. Це нормальне ставлення та обслуговування? Не думаю...
-
Ярослав Пилипенко ★☆☆☆☆
Після ремонту став жахливий супермаркет! Раніше було просторо все було розміщено логічно і зрозуміло! Зараз з візками пройти неможливо, людям немає де розвернутись у проходах заставлено все товаром. "Оптимізували" площі, відмовились від частини, скоротили відстані між рядами, но це ЖАХ!!! Це майже єдиний супермаркет для великої частини Троєщини і замість того щоб зробити його більш зручним для людей ви оптимізуєте свої затрати на оренду та утримання... дуже прикро. Тепер намагаюсь по дорозі заїзжати до ваших конкурентів, а не лазити у тому мурашнику, що ви створили!!!
-
Стівен Ель Сабарі ★☆☆☆☆
Кав'ярня при сільпо навчіть робити матчу всіх ваших барит, бо через небажання її робити - деякі баристи кажуть що їх нема, а потім в той самий день інша басиста робить тобі напій, дуже дратує
-
Наталі Я ★☆☆☆☆
Останнім часом Сільпо за адресою: Лаврухіна 4, м.Київ дуже зіпсувалося. Приміщення скоротили, доставка погіршилася. Дуже незручно стало ходити між рядів з візочками, зменшився вибір та асортимент товарів. Також, погіршилася робота смаковершників та оформлення доставки. Доставку необхідно очікувати понад 6 годин. Звісно, за цей час деякі товари стають відсутніми. Щодо доставки: смаковершники розповідають про те, що не повинні підіймати до квартири (а це 5 поверх). Проте адміністрація Сільпо запевняє у протилежному, але смаковершники на це не реагують. До речі, стали збирати на доставку зіпсований товар (цвілий хліб , побиті яблука тощо). Завдяки цьому ви загубили ще одного покупця.
-
Олександра Трохименко ★☆☆☆☆
З кожним роком це сільпо стає все гіршим! Коли ми 5 років тому переїхали сюди мені воно дуже сподобалось -здавалось великим і доволі охайним. Але потім я почала помічати багато мінусів: розбиті холодильники для заморожених продуктів, які ніхто не ремонтує, цінники не завжди є, постійна наявність зіпсованих фруктів та овочів, таке враження, що їх вже гнилими викладають. Хоча за ці роки були певні убогі намагання змін на краще (печиво прикрили, бо в магазин залітають птахи, поставили бокси для вагових круп) , але сільпо потребує капітальних змін. Ходжу сюди тіль через те, що це найближчій великий супермаркет, а великі закупи тут не роблю!
-
Сергій Алєксєєв ★☆☆☆☆
Залишаю тільки 1 зірки, може менеджери Сільпо звернуть увагу. М`ясо в упаковці від Козятинського м`ясокомбінату (Food Works) завжди трапляється зіпсованим. Часто навіть в упаковці видно, що яловичина з темними плямами - це вже несвіже м`ясо. Буває просте червоне, але на смак як підошва взуття - резинове, стейк виходить зовсім поганим - сухий, темне м`ясо та ще гумове. Ось і зараз, давно не купував таке м`ясо, то забувся яке воно погане, купив та зіпсував собі вечерю. Добре м`ясо без упаковки у холодильниках, свіже, зранку нарізане. Велике магазин з багатим вибором продуктів, завжди приходжу сюди, тому що є все необхідне, та навіть більше. Іноді в менших магазинах можу не знайти певного продукту для складної страви, а тут все знаходжу. Дуже часто акція «Ціна тижня» покриває самі необхідні покупки, то можна економити. Але, великий недолік - дуже часто не має акційного товару, як він зникає, то новий не викладають. Так дуже часто нема шоколаду та кави, що за акцією. Є 8 або 10 кас самообслуговування, що дуже зручно, але вже давно треба добавляти такі каси, тому що постійно черга. М‘ясний відділ (де продаж на вагу) відкривають з 9:00, в 22:00 вже закритий.
-
Володимир Обертюх ★★★★★
Чудовий вибір товару, швидка касса
-
Kedmin ★★★★★
На мій погляд це дуже гарне мисце) Ще з плюсів привітливий персонал+
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сільпо?
Сільпо знаходиться за адресою вулиця Миколи Лаврухіна, 4, Київ, Україна, 02225
Який номер телефону Сільпо?
Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07
Як можна дістатися до Сільпо?
Дістатися до Сільпо можна за посиланням