Відгуки

  1. Даша Шоу ★☆☆☆☆

    Пришли бонуси на День Народження,хотіла ними скористатися -прийшла в магазин,вибрала товар -але була в касира проблема пробити блузку в комп'ютері ,і я не змогла купити її і скористатися балами.

  2. Инна Котвицкая ★★★☆☆

    Магазин загалом непоганий, але трапляються товари з браком. У деяких речей з трикотажу після прання з'явилися дірки біля швів.

  3. Натик Фомик ★★★★★

    Одягаюся в ОЛКО з перших днів його роботи. Магазин невеличкий, але дуже комфортний, атмосферний і затишний. Розташований в центрі, на перехресті вулиць Саксаганського та Толстого. Єдине що турбує- їм затісно в такому приміщенні. Якби ще хоч трохи метрів десь в сусідів орендувати для зали. (Бо примірочні не маленькі, світлі, дзеркальні.)Як ці віртуози вміщають тут досить великий асортимент одягу, білизни, аксесуарів - досі дивуюся. Ціни помірні. Купа акцій, скидки. Діє бонусна система. В моделях переважають натуральні тканини. Тому люблю це місце. Втікаю інколи сюди в обід з роботи. Можна знайти дуже милі і неординарні речі. Продавчині супер уважні, привітні і мають гарний смак та відчуття гармонії. Кожна з них - ще прекрасний стиліст. В мене свій стиліст - продавчиня Олена. Одягає мене вже багато років. Має гарний смак. Підкаже, порекомендує, запропонує найвдаліший варіант. Як сама вибираю, то переміряю багато всього. А як Олена принесе, то відразу личить і по ціні підходить. Олена ще дуже гарний психолог. Всі продавчині дуже старанні. Подумки називаю їх ,, Мої феї,,. Дівчата так підберуть прості не дорогі речі, що виглядатиме дорого і навіть шикарно. На роботі думають, що друзі із -за кордону привезли. А я й мовчу, що через дорогу навпроти, в ОЛКО купила!!! Маю картку постійного клієнта. На кожну нову колекцію скидки-10%. З кожної покупки маю бонуси. Рекомендую всім. Навіть, якщо нічого не купите, то настрій вам тут точно піднімуть. А в наш час це дорогого вартує

  1. Катя Бачинська ★★★★☆

    Класний магазин!) Купувала тут гольфики - дуже задоволена якістю одягу та роботою консультантів!

  2. Inna Vasuljivna ★★★★★

    Завжди ввічливий доступний персонал,що характерно для цієї мережі. Товар як на мене,простенький,або треш. Проте деякі речі саме те). Зараз якраз сезонні знижки.

  3. Тетяна Крохмальова ★★★★★

    Гарний магазин. Консультанти привітні, не надоїдливі. Речі вивішені зручно, мають охайний вигляд. От якість не завжди. Дуже часто погано прошиті речі, висять нитки, шви не оверлочені. Сьогодні дивилась весняну колекцію, все сподобалось.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса OLKO?

OLKO знаходиться за адресою вулиця Саксаганського, 109, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до OLKO?

Дістатися до OLKO можна за посиланням

Advertisements