Дуже подобається магазин. Коли заходжу, завжди щось купую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Христина «Christina» ★★★★★
-
Діана Дуброва ★☆☆☆☆
Купила плаття 08.10 о 20.50 приблизно, міряла 2 плаття 1 підійшло а інше не підійшло. Повісила на стійку до того, що не підійшло, дівчина консультант психонула біля мене «я кажу на стіл покладіть», підійшла взяла це плаття з вішачка і просто агресивно поклала його на стіл, показуючи свій поганий настрій. Шановне управління, навчіть вічливо спілкуватися з клієнтами, бо з такими темпами у вас -1 клієнт. Але вибір дуже гарний одягу, але якщо б не працівники, завітала б ще. Можливо в неї день не задався,але це не привід псувати це іншим день)
-
Grigorii ★☆☆☆☆
Жлобські продавці. Не знають асортименту. Все їхнє завдання тусити біля примірювальної та видавати номерки, як на птахофабрикі
-
Tamjanka Tamjanka ★★★★☆
Нормальний магазин з адекватними цінами, можна вибрати не погані речі. Лекало хороше, якість одягу на високому рівні. Під час розпродажу можна вибрати одяг за хорошою ціною.
-
Виталий Воробей ★★★★☆
Купував спортивні штани, гарне співвідношення ціни і якості.
-
Сергей Карпенко ★☆☆☆☆
Страхітливий сервіс !!! Жодна з 3х! співробітниць не допомогла нам ні в одному питанні !!! Наприклад ... Для того щоб подивитися наявність необхідного товару в потрібному розмірі, довелося вистояти чергу з семи чоловік, які щось купували, і це було довго .... І в результаті відповідь вбиває: "Я можу сказати чи є даний товар в магазинах нашої мережі, якщо подивлюся, але чи є потрібний Вам розмір, сказати не зможу ...." ..... - і для чого я стояв ?? !!! І так, платні пакетики, це щось !!! У нормальних магазинах при оплаті дають безкоштовні фірмові пакети - типу неси нашу рекламу! Пройдися по вулиці, на нашу ТРЦ, то зроби їх красиво в красиву машину !!! Нехай Все побачать! Це adidas (Waikiki, ...)! Нехай всі знають, тут є магазин цієї нормальної фірми !!! І спокійно, зауважте спокійно ставляться до прохання укласти покупку в 2 а то і 3 пакети (припустимо я купив собі і ще на 2 подарунка) ... А тут "Вам пакетик пробивати?! ...". Невже мало заробляєте? Так зробіть на 1 грн дорожче кожен товар і роздавайте свої убогі (не побоюся цього слова) пакетики !, безкоштовно, та ще в кожен будуть складати по 2-3 одиниці товару ... ще й заробите ....
-
Юля Степанец ★★★☆☆
Вбиває те, що коли набрав товару на 1000 гривень, а тобі всчтивают в вартість пакет за 2 грн. Ну капець просто)) в інших магазинах навіть якщо береш на 15 гривень товар, то пакет в подарунок дають. аж смішно
-
Nata Nichiun ★★☆☆☆
Товар непоганий, але обслуговування на касі - найповільніше, що зустрічалось мені за останній рік. Абсолютно не клієнтоорієнтований персонал.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Goldi?
Goldi знаходиться за адресою Lavina Shopping and Entertainment Center, вулиця Берковецька, 6Д, Київ, Україна, 04128
Який номер телефону Goldi?
Зв'язатися з Goldi можна за номером телефону +38 (066) 169-70-11
Як можна дістатися до Goldi?
Дістатися до Goldi можна за посиланням