Відгуки

  1. Дима Сокоров ★★★★★

    Класний магазин Консультанти віччливі і як не дивно дуже обізнані в кожному бренді(що рідко зустрінеш) Швидко знаходили кросівки які я хотів подивитися. Повністю задоволений відвідуванням в Магелані. Кросівки класні і зручні. Консультанти знають свою роботу!!!

  2. Yulia Syroid ★★★★★

    Мені дуже подобається, що персонал в цьому магазині не нав'язливий, але допомагає саме тоді, коли тобі потрібна допомога з вибором. Дуже вдячна вчора продавчині за прекрасну консультацію. Завдяки її допомозі знайшла модель, яка мені підійшла, і хоч її не було в потрібному розмірі не, мене зорієнтували де саме можу придбати потрібний розмір. Уже з новими кросівками і дуже вдячна. Це відповідальне ставлення до клієнтів, яке викликає бажання повертатися до магазину знову )

  3. Konstantin Ostrovsky ★★☆☆☆

    Інтертоп вже не той! Навіть бонусами не зміг скористатися, оскільки тепер нова вимога - лише встановити додаток на свій смартфон і там пройти всі реєстрації. 30-40 хвилин витратили з продавцем, додаток на смартфоні так і не запрацював. Незважаючи на бонуси, що накопичилися з минулих покупок, ними скористатися неможливо! Це додало негативних емоцій, а колись був один із улюблених магазинів взуття нашої родини. Тепер прийдемо до Інтертопу в останню чергу, якщо взагалі прийдемо, нехай горять ваші бонуси та ваші нововведення щодо нав'язування свого додатку з незрозумілими можливостями на персональні телефони клієнтів.

  1. Oleksandr Horovyy ★★★★★

    Хочу поділитися досвідом повернення взуття після того як проносив його майже дві неділі.Було куплено черевики Кларкс (дуже полюбляю саме цього виробника), а вже через неділю вони лопнули по периметру підошви.Не вірив, але було вирішено спробувати повернути.Знайомі відмовляли, кажучи що це довготривала процедура, але я спробував.Взяв паспорт і запакував в оригінальну коробку та пішов до цього магазину в Магелан.Який же був подив, коли я описавши ситуацію почув - ,,Добре зараз вам повернемо гроші,, Отакоє. Персонал привітний , а магазин на рівні.З ним я уже більше 10 років і точно після цього випадку зраджувати не збираюсь.Дякую вам за те що приймаєте сторону покупця, це багато що варте.Всім гарних покупок.

  2. Т А ★☆☆☆☆

    Не пускають живих людей і незаконно просять показувати собачий паспорт, це є медичною таємницею! Ганьба!

  3. Евгений Чипаченко ★★★☆☆

    В цілому не погано, але за пів року на вітринах нічого не змінилось. Що лежало весною те лежить і зараз. Закінчується вересень, осіннього взуття майже нема, зате літнього повно.

  1. Анжелика Раховская ★★★★★

    Гарне місце, менеджери вміють працювати. Купила зі знижкою.

  2. Алексей Андриенко ★★★★★

    Дуже ввічливий та приємний персонал. Знають на відмінно свою роботу і дійсно хочуть допомогти клієнту, підкажуть з вибором, запропонували супутні товари, запитали про бонуси. І все це з посмішкою на обличчі. І саме головне , що коли виникли проблеми зі взуттям, без зайвих запитання допомогли з оформленням повернення. За що я їм дуже вдячний. Рекомендую цю філію.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Intertop?

Intertop знаходиться за адресою ТРЦ Магелан, проспект Академіка Глушкова, 13Б, Київ, Україна, 03187

Який номер телефону Intertop?

Зв'язатися з Intertop можна за номером телефону +38 (044) 594-64-14

Як можна дістатися до Intertop?

Дістатися до Intertop можна за посиланням

Advertisements