Відгуки

  1. Виктор Ткаченко ★☆☆☆☆

    Виїзд з парковки жахливий.Пошкодив авто.Адміністрація за територією магазину не слідкує

  2. Jack Sparrow ★☆☆☆☆

    Зайшли з дружиною після тяжкого дня швидко скупитися. Обидва в формі, верталися зі служби. Швидко пробили все не касі самообслуговування, проте "провтикали" одноразові пакети, в кількості 2 шт. Самі винні, питань нема. Але охоронець не просто підійшов і підказав. Він підійшов і почав зверхньо, з ледь стриманою грубістю говорити, шо ми натиснули червону кнопку, треба пробити пакети, ви не заплатили за пакети. Особливо "порадувала" фраза "в наш час нічого безплатного немає, за все треба платити". Дякую, пане охоронець, ми хоч і люди нижчого сорту, та, повірте, знаємо, що за все треба платити. Це було не просто зауваження чи підказка, це була якась зверхня, показова сценка, ой дивіться злодії не заплатили за пакет. Ганебство. Привезу, мабуть, пану охоронцю упаковку пакетів, щоб не переживав

  3. Liza Kolesnik ★☆☆☆☆

    Не задоволена магазином,завжди черги,і працююча одна каса,якщо зайти в магазин в будь який час 1 каса,і постійні черги. Сьогодні брала каву і було брудна,я людина яка пʼє каву з сиропом,але пляшка була брудною!! Навчіть касирів користуватися другим чеком,особливо касира Олесю(якщо не помиляюсь),щоб люди не стояли в черзі поки хтось з гостей побіг щось добирати в залі!!!! Тому що касир мені доказувала що вона не може відкрити другий чек! А про виїзд з парковки я взагалі мовчу,там такі ями що ходову можна там і лишити!!!

  1. Оксана Іщик ★★☆☆☆

    Залюбки відвідуємо магазин, практично все влаштовує, чемний персонал, але картинка ззовні засмучує. Видно, що місяцями не прибирається зона парковки, пошкодження тротуару вже понад рік не усунуто, а також у незадовільному стані виїзд від магазину та територія перед зеброю. Будь ласка, поспівпрацюйте з місцевою владою та облаштуйте своїм відвідувачам безпечні та комфортні умови пересування ззовні магазину.

  2. Михайло Яцишин ★★★★☆

    Ця «Фора» набагато більше подобається, ніж «Фора» в центрі Білогородки. Єдиний (як на мене) недолік - коли їдеш з роботи (близько 20:00) не завжди можна скористатись товарами власної кулінарії. Їх просто нема - готують так, «щоб не залишилось»...

  3. Каріна Павловська ★★★★★

    Гарне місце. Незважаючи на розмір, товар різноманітний. Ввічливий персонал.

  1. Олександр Бондар ★★★★☆

    Якщо порівнювати з раніше відкритим магазином Фора на Володимирській,35/1, то асортимент наче більший, але деяких товарів менше або немає порівняно з тим магазином.Черг,на диво,теж немає довгих,хоча кас при виході менше.До персоналу претензій не маю,молодці, працюють чітко,консультують при зверненні.Думаю,з часом все налагодиться як і в Форі, що відкрилася раніше. Як бонус-цікава система знижок для учасників Фора- клуб і своєчасні електронні пропозиції.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою Ювілейний провулок, 1, Шевченкове, Київська область, Україна, 08140

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements