Відгуки

  1. Анастасія Красняк ★★★★★

    дуже сподобалось обслуговування пані Світлани та Вероніки! обов’язково повернемося туди ще раз!

  2. Marisa Matis ★☆☆☆☆

    Це просто жах. Всі останні роки тільки чорне і нюдове (давно всіх нудить від цього кольору) взуття і сумки ну дуже поганої якості. Сумки взагалі тільки з нафтопродуктів по ціні шкіряних. Всі моделі мають вигляд ну просто вже десятирічної давнини. Жодної трендової пари взуття або сумки. Ні по кольорах, ні по дизайну, ні по якості Інтертоп більше не тягне. Якщо колись дуже улюблена мережа не змінить байєрів і власне постачальників, то кінець прийде швидко.

  3. Viktoriia Khist ★☆☆☆☆

    Дуже не рекомендую робити замовлення на сайті intertop. Там робиться все, щоб не можливо зробити повернення. Замовила на сайті блузку. Прислали замовлення 22 грудня, після примерки виявилось, що вона мені не підходить за розміром. Написала заяву, зробила повернення 24 грудня. Блузку забрали на пошті на 4 день, я заспокоїлась і почала чекати повернення коштів на картку. Але не так сталось, 3 січня мені передзвонив менеджер і сказав, що вони мені на email, відправили адресу партнерів, куди мені треба зробити повернення. Я сказала добре, стала чекати на блузку, але intertop протримав у себе мою річ до 8 січня, а дзвонила менеджерам, вони просили почекати. Короче блузка повернулась до мене 10 січня, коли вже всі строки на повернення товари пройшли. Вот такий сумнівний сервіс і таке відношення як до клієнтів їх сайту, так і до магазинів - партнерів. Ніколи не замовляйте товар на сайті intertop,тому що повернути його неможливо!

  1. Volodymyr Biryukov ★☆☆☆☆

    Інтернет магазин не вивозить мінімальний рівень сервісу. Тиждень чекав замовлення яке було одразу оплачено, потім сказали «айті» не може вирішити, ми повернемо кошти. Справа в тому що за тиждень товар вже подорожчав. Будьте готові до дуже низького рівня сервісу інтернет магазину.

  2. Iaroslav Bahai ★☆☆☆☆

    Непрофесійно працюють, повідомлення на телефон з одною датою, в магазині повідомлять, що замовлення розформоване. Зберігання одна доба.

  3. Alexander Alexandrov ★★★★★

    Дякую за чудове обслуговування !)

  1. Miss Julia ★★★★☆

    Мало простостру, але в іншому все гаразд. При відвідуванні було не людно, на відміну від інших філій в цей час.

  2. Игнат Игнат ★☆☆☆☆

    Ніколи не купуйте взуття в інтертопі Купив мокасини Lacoste Вони вигоріли за 21 день В магазині кажуть, що це не гарантійний випадок Склалось відчуття , що продають фальсифікат

  3. Andrii Bobanych ★★☆☆☆

    Розмірів потрібних немає. Питаю про теплі черевики для дружини, пропонують зовсім інше аніж потрібно. Дуже розчарований

  1. Serhii Makarenko ★★★★★

    Був цьому магазині з причини не гарантійного ремонту взуття. Зробили швидко і дуже гарно. Гарний магазин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Інтертоп?

Інтертоп знаходиться за адресою бульвар Лесі Українки, 17, Київ, Україна, 01133

Який номер телефону Інтертоп?

Зв'язатися з Інтертоп можна за номером телефону +38 (044) 285-13-46

Як можна дістатися до Інтертоп?

Дістатися до Інтертоп можна за посиланням

Advertisements