Відгуки

  1. Nina Sheremet ★★☆☆☆

    Хамовитий персонал, який вважає, що неправильні ціни на вагах це проблеми клієнтів, а не магазину. І розповідає, що якщо не подобається магазин то можна піти в інший. Що ж. Я звісно скористаюсь цією порадою.

  2. Karina Panova ★★★☆☆

    Обʼєктивно треба поставити дві з половиною зірки, але є інколи цікаві товари, смачний хліб і пару хороших працівників тому залишу три. Вже доволі багато років я ходжу в цей магазин (бо він найближчий до мого будинку) - і повністю поділяю думку коментаторів нижче, які незадоволені. Магазин часто виглядає як склад… на касі самообслуговування жінка перманентно незадоволена і неввічливо спілкується

  3. Елена Вернигора ★★★★★

    Магазин поруч, наче звичайний, але незвичайним його роблять люди, які у ньому працюють - завжди уважні та доброзичливі, саме вони і створюють ту неповторну атмосферу, у яку хочеться повертатись знову і знову за пркупками. Обслуговування миттєве, ставлення до покупців доброзичливе і уважне. І це у наш непростий час! Респект керівництву, якому вдається знаходити таких Людей!

  1. Максим Хоров ★☆☆☆☆

    Не магазин, а склад якийсь. Пусті полиці, а товар в сітках по всьому магазину. Асортимент товарів дуже слабенький. Ще й не пускають з маленькими собаками.

  2. Мария-Богдана Боровкова ★☆☆☆☆

    З усіх магазинів вашої мережі цей самий недолугий, більше схожий до магазинів мережі екомаркет ніж до новус, хоча при цьому оверпрайс категорія. Про спілкування ваших працівників промовчу, адже вже залишала скаргу на цю тему і проговорила щ вашим менеджером про це. Поясніть мені будь ласка, чи можна проводити поповнення товару не в робочі години супермаркету? Сьогодні зайшла до вас вперше за довгий час і маю питання, як я мама з візочком маю пройти по супермаркету, якщо там все заставлено обладнанням для поповнення? Чи до вас з калясками не можна так само як і з собаками? Хай пройти але і долізти до деяких товарів не можливо через виробничі процеси. Ну і на кінець це загалом є порушенням пожежної безпеки, бо у випадку евакуації я навіть без візочка матиму проблеми з тим, щоб вийти на зовні бо шляхи евакуації захаращені Фото зробила лише одне, додам його для коащого розуміння

  3. Вадим Камінський ★★★★☆

    Відносно невеликий маркет, в порівнянні з іншими "новусами", вибір дещо зменшений, наприклад, за свіжою рибою - точно не сюди. Під Новий рік каси не порались з напливом покупців, величезні черги, на каси самообслуговування в тому числі.

  1. Четко То ★☆☆☆☆

    Вартий довіри. Наглядный припер) И так уже третий раз.

  2. Mariia Soloviova ★★★★☆

    На жаль, постійні черги через нестачу касирів (кас вистачає).

  3. Сергей Пархоменко ★★★★★

    Це вам не Білла, яка була в повному занепаді. Завітав вчора і був приємно здивований трансформаціями. Не часто тут буваю, але мережа мене повністю влаштовує.

  1. Pavlo Balytskyi ★★★☆☆

    Щодо товарів і касирів питань немає... А ось щодо обслуговування там де кулінарія то регулярно наважать зайвого то трохи сонні "хазяйки вітрин"...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NOVUS?

NOVUS знаходиться за адресою вулиця Самійла Кішки, 10/1, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону NOVUS?

Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29

Як можна дістатися до NOVUS?

Дістатися до NOVUS можна за посиланням

Advertisements