Жахливий супермаркет
Фотогалерея
Відгуки
-
Eric Sapperfield ★☆☆☆☆
-
Artem Pliushchakov ★☆☆☆☆
Жахлливе обслуговування,не зручно розкладені товари. З 4х кас працює 1,постійні черги.
-
Валерия Коротенко ★☆☆☆☆
Це просто БЕЖЕ!!! Персонал веде себе огидно-розлючений, невихований, хамський, зухвалий!!!! Я живу поруч і намагаюся туди не заходити, але іноді все ж таки доводиться! Кожен похід у цей магазин це жах! Невже покупець, який приніс вам гроші, повинен слухати це хамство?! Нехай керівництво зайде до "Сільпо" чи будь-якого іншого магазину і для порівняння подивиться на те, як працюють з покупцями!
-
lolzar 228 ★☆☆☆☆
Не перший раз!!! Охоронець, іноземного походження, провокує конфлікт!!!! Ображає і простягає свої руки!!!!! Відмовляється спілкуватись українською мовою!
-
Irochka ★☆☆☆☆
Не перший раз!!! Охоронець, іноземного походження, провокує конфлікт!!!! Ображає і простягає свої руки!!!!! Відмовляється спілкуватись українською мовою!
-
Крис Тим ★☆☆☆☆
Любі друзі! Переконливе прохання звернути увагу на цей відгук. Антисанітарія, обман, жахливе звернення !!! І це все в одному магазині. Була лише два рази в цьому магазині! Перший раз зайшла з цікавості і навіть взяла продукти, дешева ціна-заманливо. Дивилася тапочки подумала взяти щоб удома носити, приміряла ... з-за рогу крикнула жінка «в шкарпетках примиряти» (було літо) дорогі продавці якщо ви хочете щоб приміряли в шкарпетках то надайте одноразові шкарпетки людям, адже через носок відвідувача може передатися більше ніж через голу ногу! Облиште, не взяла тапки бо не можу приміряти, пішла на касу попросила сигарети, касир в свою ж чергу попросила документи я надала в електронному вигляді, мені сказали що через «дію» не продають бо немає сканера. Я перепрошую, але навіть не було написано на видному місці що це заборонено, в якомусь кутку дрібним шрифтом було написано попередження яке було роздруковано на принтері, без свіжої друку! Я в ту ж секунду пішла без покупок. Сьогодні зайшла вдруге .... Але мене вбило на повал, ціни не відповідають цінників і навіть не хотіли по карті провести мені ту суму яка повинна була бути, мовляв тільки готівкою можна, увагу на фото .... Облиште, я оплатила товар, мені ці 3 гривні роль сильно не зіграло, але сам факт прикро якось, ви подумайте про тих людей які 3 гривні вирішують багато, а ви з роботою не можете нормально впорається! Магазин брудний і працюють тільки хами!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Оце маркет?
Оце маркет знаходиться за адресою вулиця Іоанна Павла II, 20, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Оце маркет?
Зв'язатися з Оце маркет можна за номером телефону +38 (080) 033-69-64
Як можна дістатися до Оце маркет?
Дістатися до Оце маркет можна за посиланням