Відгуки

  1. Дмитрий Филиппов ★★★★☆

    Доброго вечора! Хотів поділіться своїми враженнями про цей заклад! Справляли там ювілей! Кухня не погана свіже гаряче! Обслуга вчасно без питань! Минуси є нажаль!!! А саме це вбиральня(туалет) це жах! Його нема! Це зупинка посеред поля!! І ще відсутність звʼязку мобільного і інтернету мобільного! Вам не додзвоняться і ви теж ні кому! Майте це на увазі як що чекаєте на дзвінок! Висновок- в цілому не погано! Смачно! По домашньому! І краще мати при собі засіб для дезінфекції рук! Вимити теж немає де!!!

  2. Татьяна Дроботун ★★★★☆

    Святкували там день народження. Їжа смачна, ціни приємні. Інтер'єр доміков потрібно було б вже і оновити. Але для такого типу кафе, це дуже гарний варіант. Музика є , яка душа бажає, хазяєва привітні люди, які розуміють,що до них приходять святкувати!

  3. Zoloche -Прованс- ★★★★☆

    Дуже приємно відпочили в даному закладі, смачнющі карасі, приємне обслуговування. Затишна шашлична без особливих зручностей.

  1. Наталья Похила ★★★★☆

    Місце дуже гарне, природа, благоустрій, дитячий майданчик, їжа смачна, серветки були на столі навіть вологі, в кілометрі до м.Бровари- це плюси. Мінус: туалет- це камера катування, обслуга- добре, що хоч не заважали, будиночки потрібно модернізувати і почати хоча б з фіранок. Води немає, при вході стоїть імітація вмивальника з якого прокапує щось схоже на воду. Мило не поставили, як і рушник. А загалом задоволення отримали.

  2. Vasa Koftyn ★★★★★

    Смачна кухня! Все швидко приносять, помірні ціни, доброзичливий персонал!

  3. Alex B. Light ★★★★☆

    Салат "фірмовий" дуже сумнівної якості. Замовляйте перевірені страви. До стейків на грилі - рибних чи м'ясних - питань нема. Картопля по-селяньські - дуже смачно. Порції чималенькі, наїдаєшся норм. Алкоголь відсутній, немає навіть пива, хто бажає - привозить із собою. Посуд вже застарий. Бокали замусолені, настільки, що вже марно мити. Тількі під заміну. Відпочинок на природі. В наявності дитячий майданчик. Згодиться, як альтернатива для шашличників.

  1. Наталочка Бой ★★★★★

    Гостинно. Привітно. Ідуть на зустріч. Немає місць- знайдуть. Рекомендую. Коли бачиш з дороги, то вже є бажання зупинитися саме тут. Всі умови для повноцінного відпочинку.

  2. Катя ★☆☆☆☆

    Не рекомендую взагалі це місце! Обраховують сильно (замість 2000 грн нарахували 3000 грн) , обважують - замість 6 порцій картоплі принесли 4, замовили 2 порції сердечок, а в рахунку порахували 4, несмачно. М'ясо таке враження, що розморожене і не свіже. Меню як такого немає. Звичайного шашлику зі свинини не було, був тільки "стейк" з битка і куриця. М'ясо сухе і не смачне. Туалет жахливий, руки помити немає де. Попросили у персонала, нам винесли відерце з теплою водою, милом і рушником. В Броварах є багато кращих шашличних з дешевшими цінами, де чисто, де не обважують і не обраховують, де реально смачно.

  3. Вячеслав Нарожний ★★★☆☆

    Кафе бачило кращі часи. Відчувається занепад, потрухли дерев'яні чоловічки, що прикрашають територію, та й самі будиночки. Мабуть тому, що мало відвідувачів, проте персонал доброзичливий і готують добре.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Придорожне?

Придорожне знаходиться за адресою Н07, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Придорожне?

Зв'язатися з Придорожне можна за номером телефону +38 (045) 946-55-84

Як можна дістатися до Придорожне?

Дістатися до Придорожне можна за посиланням

Advertisements