У торговому залі випічка розміщена в спеціальних скриньках із відкритим віконцем, через яке продукція фактично залишається незахищеною. Неодноразово було помічено, що повз ці вітрини проходять покупці, які кашляють та чхають, не прикриваючи рот. У таких умовах випічка піддається прямому ризику забруднення. Вважаю, що така ситуація є порушенням елементарних санітарно-гігієнічних норм та може становити загрозу для здоров’я споживачів. Прошу звернути увагу на цю проблему та вжити відповідних заходів для забезпечення належного захисту продукції, зокрема шляхом встановлення повністю закритих вітрин або інших безпечних рішень.
Фотогалерея
Відгуки
-
Наталья Украинская ★★★☆☆
-
Дмитрий Верменников ★☆☆☆☆
Добрий день. Минулого тижня трапився дуже неприємний інцидент з моєю бабусею. При оплаті на КСО вимкнулось світло, апарат прийняв готівку, але чек не видало і після уввімкнення світла не було ніякого підтвердження, що оплата пройшла. Сума була дана без решти, тому питань не повинно було бути, але.. При комунікації з співробітниками що робити в такому випадку, на допомогу прийшов "СТАРШИЙ" касир Любов. Окрім того, що звинуватили у крадіжці, нічим корисним представник магазину на жаль не допоміг. Хоча ні, зробив зауваження за те що пенсіонерка розмовляла російською і при дискусії агресивно послала гостю. Сервіс? Повага до віку? Адекватність? Абсолютно нічого з цього на жаль не було. Не хочу ще більше вдаватись до подробиць, але як працівник рітейлу, взагалі не уявляю як таке можливо. Дякую.
-
Anastasiya Bayramova ★★☆☆☆
Персонал не привітний, вже декілька разів продали не свіжу рибу, з собакою не можна. Магазин працює тільки завдяки тому що це єдиний великий супермаркет на районі. Краще б тут було сільпо.
-
Катерина Чорнуха ★☆☆☆☆
Дуже довго чекала продавця на відділі , мʼясних виробів (ковбаса та копчені вироби) мало того продавець ще і не хотіла мене обслужити як покупця поки я не почала обурюватися. Прийміть будь ласка міри. Дякую
-
Мария Павленко ★★★☆☆
В цілому, магазин подобається. Непоганий асортимент, є система знижок, просторо. Єдиний, але вагомий мінус - обслуговування у м'ясному та рибному відділі. Хвилин 7 можна прочекати лише жіночку, яка підійде на своє робоче місце. Навіть якщо вона на робочому місці, то цілком нормальним є займатися своїми справами, поки збирається черга покупців. Якщо вас помітить вільний працівник сусіднього відділу, у 80% випадків він не підійде. Можливо, це принцип зонування і т.д., але очима споживача це виглядає дивно. А відділ кулінарії - топ, завжди швидко і з посмішкою, хоча там частенько черги.
-
Олександр Бублік ★★★★★
Все не погано. Але котрий місяць не працює дозатор-антисептик. Та не вистачае зарядки для єлмобілів. Поруч Фора і там є....
-
Romich “Silent” Zubko ★★★★★
Хороший магазин і привітні співробітники. Своя піцерія досить смачна і не дорога. Ще приємні акції 1+1, через які звісно витрачаєш більше в результаті, але такі правила капіталізму)
-
Роман Німкович ★★★★☆
Стандартний Новус. Один з найкращих за асортиментом і якістю харчових продуктів, але при цьому чи не найдорожчий масмаркет Києва. Загалом дуже подобається. Якщо лінь готувати, але є поряд Новус, то можна жити.
-
Andrii K ★★★☆☆
асортимент більший ніж у Формі, але меньше ніж у Кишені (по потрібним для мене товарам) музика дуже гучна - персонал не чує клієнтів, приходиться декілька разів повторювати
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Novus?
Novus знаходиться за адресою вулиця Метрологічна, 19, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Novus?
Зв'язатися з Novus можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29
Як можна дістатися до Novus?
Дістатися до Novus можна за посиланням