Вітаю. Зранку мала не дуже приємну ситуацію: поки ЗНОВУ чекала продавця з відділу мʼяса (яких, доречі, чомусь там не буває), довелось спитати: дівчата, хто на мʼясі? Обізвалась сама голослива з комірки, яка кричала і реготала більше за всіх, напевно розповідаючи новини з вихідних, так от з фразою: на мʼясі мʼясники, а я з відділу піци, де вони я не знаю вона потягнулась по залу. За нею із коморки вийшла продавець мʼяса) я розумію, що керівництво працює із 9 ранку, але до 9 хотілося б, щоб продавці теж щось робили:)
Фотогалерея
Відгуки
-
Дашуня Василькова ★★☆☆☆
-
Oleksiy Nesterenko ★☆☆☆☆
Придбали дві сосіськи в тісті діти зіли на змаганнях з дзюдо діти зіли та отравилися цілий вечір блювали
-
Ирина Нестеренко ★☆☆☆☆
Сьогодні купили дітям дві сосиски в тісті. Діти отруїлися, пів дня ригають. Будьте обережні!
-
Taisiia ★☆☆☆☆
Користуюся цією Форою з моменту її відкриття. Проблем не було ніколи. Але останнім часом зникає бажання сюди ходити, бо в охоронця Богдана геть відсутнє розуміння, як себе треба поводити. Типовий синдром начальника шлагбауму. Подала на гарячу лінію вже другу скаргу, але неадекват все ще на місці. Мабуть, Фора не дорожить своєю репутацією. Нешановний пан хамить відвідувачам, чхає на закони (вимога обслуговування в маркетах українською, заборона куріння в громадських місцях). Днями, образившися на мою першу скаргу, спеціально стояв просто за спиною в метрі від мене і ретельно стежив, як я пробиваю товар. Так, на цей раз мовчки, але розцінюю це як цілеспрямоване цькування. Це дуже неприємно. Якщо людина систематично ображає клієнтів і не в змозі дотримуватися елементарних норм права, думаю, що його варто ізолювати від роботи із громадянами, бо він може становити для них небезпеку ну чи як мінімум відбиває усіляке бажання витрачати гроші саме тут. Впевнена, на його місце знайдеться приємний і ввічливий чоловік. Крім того, деякі старші касири можуть сказати дорослій людині "сонечко". Розумію, що це з добрих намірів, ніхто образити, мабуть, не хоче, це такий дивний прояв доброзичливості, але насправді це не доброзичливість, а панібратство. У 21-му столітті варто б вже запам'ятати, що з клієнтами так спілкуватися неприпустимо. Я не сонечко, не котик, не зайчик і навіть не рибка. Так мене можуть називати рідні та друзі, але не незнайомі люди. Ви - працівники сфери обслуговування, я - клієнт. Фамільярність недоречна. Словом асортимент хороший, магазин світлий, а от частина персоналу абсолютно не вміє взаємодіяти із покупцями.
-
Nastya Visoch ★★★★★
Чудовий магазин біля дому, все підкажуть, покажуть, допоможуть ❤️
-
Vets Drums ★★★★★
Стильна, сучасна Фора, є каси самообслуговування, черг майже ніколи немає, є кавовий апарат, рекомендую!
-
Влад Андреев ★★☆☆☆
все чудово, чисто - мабуть найкращий магазин мережі з навколишніх але черги - майже завжди а сьогодні - взагалі супер бінго: каси самообслуговування закриті, працюють дві, але черга...
-
Влад А? ★★☆☆☆
все чудово, чисто - мабуть найкращий магазин мережі з навколишніх але черги - майже завжди а сьогодні - взагалі супер бінго: каси самообслуговування закриті, працюють дві, але черга...
-
Юля Бенера ★★★★★
Обожнюємо цей магазин. Ввічливі продавці, смачна випічка, завжди свіже м'ясо. А піца)) тут все добре!
-
ІТТЕК ★★★★☆
Загалом, магазин мало чим відрізняється від інших магазинів цієї мережі. Але треба бути обережним, щоб не отримати хімічний опік рук від користуванням "продезинфікованого" візка та мати міцні зуби на випадок, коли вони зустрінуться з сторонніми предметами у вигляді камінчиків у випічці з сиром та родзинками.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Ореста Левицького, 19A, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням