Відгуки

  1. Tetiana Skrypka ★★★★★

    Затишне місце з прекрасним інтерʼєром , смачна та свіжа їжа. Сергій тут готує найсмачніший гарячий шоколад . Офіціанти ввічливі та уважні. Рекомендую

  2. Olga Tyshchenko ★☆☆☆☆

    Вітаю ! Відвідала цей заклад сьогодні вранці . Замовила гарбузовий крем -суп та паштет з печінки . Фото паштету надам нижче . Офіціантка принесла паштет і він був у стані - наче його хтось вже їв . По краю ємності був завітряний продукт, в цілому виглядало не дуже . Я спитала офіціантку - хтось їв цей паштет ? Бо Виглядає не приємно . Вона подивилась і відповіла - ні , це ми так накладаємо ) І пішла далі по своїй справах . Я сиджу дивлюсь і не розумію , мене настільки тримають за дурненьку чи що ) Я ще раз позвала офіціантку і сказала , що не буду сплачувати за цю страву бо і не їла її і не хочу . Офіціантка пішла на кухню до адміністратора, чула зауваження з кухні по типу « та його тут і менше …» , тобто все ж таки мені принесли страву яку хтось не доїв ! Згодом ( ну як згодом , ніхто не поспішав до мене , я вже сама ще раз кликала пояснюючи , що поспішаю вже ) підійшла до мене адміністраторка і сказала , що паштет виключили з рахунку . Але ! Ні сама адміністратор ! Ні офіціантка ,яка невинно брехала промовчали …. І не сказали навіть одне слово - вибачте ! Вони були не привітні . Сервіс не сподобався! Я в шоці . Не професійний персонал , псує враження від закладу

  3. Валерія Курдогло ★★★★★

    Відвідала цей ресторан і залишилася надзвичайно задоволена. З перших хвилин заклад вражає атмосферою: продуманий інтер’єр, приємне освітлення та музика створюють відчуття особливості й затишку. Обслуговування на високому рівні — персонал уважний, доброзичливий і тактовний. Офіціант чудово знав меню, допоміг зробити вибір і впродовж усього вечора цікавився, чи нам комфортно. Страви — окрема насолода. Все свіже, гарно подане й надзвичайно смачне. Відчувається, що шеф-кухар працює з професійним підходом і творчим баченням. Особливо сподобалися основні страви та десерти — вишукані смаки, збалансовані поєднання та відмінна якість продуктів.

  1. Yulia Svystunova ★★★★★

    Чудовий, затишний заклад. Панує новорічна атмосфера. Працює при відключенні світла. Ввічливий персонал. Швидке виконання замовлення. Саме в цей заклад повертаємося вже втретє. Крім того в щасливі години (будні з 15 до 17 години діє акція на пасту: купуєте дві, а платите за одну).

  2. Богдан Семак ★★★★★

    12.04.2025 відвідали новий для нас заклад Pesto Cafe. Одразу при вході нас попередили що оплата в них чомусь лише готівкою, дякую що про це попереджають одразу! Одразу при вході ми побачили дві ігрові кімнати для діток, я вважаю що це великий плюс коли в ресторані є місце де дітям можна погуляти і дати батькам спокійно поїсти. Сервіс у закладі чудовий, офіціанти ввічливі і уважні. Меню велике, ціни прийнятні. Замовляли пасту з морепродуктами, піццу (ніби песто), лазанью, морозиво та шоколадний фондан. Точно можу порекомендувати пасту з морепродуктами та їх піццу, дуже смачно! Лазанья нажаль всередині була холодна, я очікував більшого. Щодо мінусів ще можу віднести воду, ми попросили після того як закінчився компот принести нам водички. В усіх закладах такого рівня нам приносили безкоштовно графінчик звичайної водички, а в цьому закладі нам принесли бутилочку 0.5 бонакви і внесли її в рахунок по ціні 64 грн, що досить дорого за скляночку водички. Сподіваюсь це якось виправлять і подаватимуть водичку одразу перед тим як клієнти зроблять замовлення. В цілому заклад нам сподобався, ми обов'язково прийдемо сюди ще попри невеличкі мінуси.

  3. Дмитрий Макарец ★★☆☆☆

    Атмосфера в закладі приємна і на цьому мабуть все. Що не сподобалось: - Ціни, як для такого закладу завищені, а страви по якості явно не відповідають їм. - Час подачі замовлення при завантаженні закладу не більше 50% місць складає 40-50 хвилин. Страви виносили хаотично так, що кожен їв окремо. - Постійні протяги. Постійно тягнуло холодним повітрям. За 2 години перебування в закладі ми відверто підмерзли.

  1. Ярослав Л ★★★☆☆

    Кухня спортилась. Колись це було чудове місце з Дуже смачною кухнею. Сьогодні розчарувався... Добре, що обслуговування залишається на високому рівні...

  2. Надежда Полякова ★★☆☆☆

    Читаю відгуки і дійсно щось змінилось в сервісі і приготуванні їжі! Офіціанти байдужі до відвідувачів, замовила столик через систему- прийшла на свій час, а столик тю-тю! Пояснили, що такого замовлення вони не знають! На моє підтвердження в телефоні подивились скептично і ніхто навіть не вибачився. Сервіс став жахливий!

  3. Ярослава Стах ★★★☆☆

    Дрброго дня. Замовляли в Песто не перший раз. Але ми чекали 3 години, це по-перше, а також, нам не додали піццу в подарунок, яку пообіцяли. Смачно, але воно того не варте

  1. Oleksandr Rak ★★☆☆☆

    Офіціанти не обслуговують клієнтів українською мовою відповідно до чинного законодавства! Лепечуть відразу на російській мові. Кухня посередня.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Pesto Cafe?

Pesto Cafe знаходиться за адресою проспект Валерія Лобановського, 4д, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Pesto Cafe?

Зв'язатися з Pesto Cafe можна за номером телефону +38 (050) 380-88-83

Як можна дістатися до Pesto Cafe?

Дістатися до Pesto Cafe можна за посиланням

Advertisements