Відгуки

  1. Юлия Дорошенко ★★★★★

    Чудовий заклад! Смачна азійська кухня! Особливо сподобалась курка в кисло-солодкому соусі!

  2. Ellen ★★★★☆

    Дуже приємний заклад, інтер'єр здається простим, але тут є багато цікавих деталей. Меню різноманітне, порції великі, але смак їжі останнім часом не приносить задоволення, наче і непогано, але чогось не вистачає.

  3. Vitalii ★★★★★

    Дуже смачно і швидко готують. Якщо хочеться щось смачне і азійське - постійно сюди заходимо. Обов'язково сеуштуйте їх Том ям, ФоБо і лапшу. З десертів смакують фірмові пончики і кава з згущеним молоком.

  1. Liza Prokopova ★★★★★

    Дуже смачна їжа, все подають швидко. Сам заклад має гарний інтер'єр, офіціантки тут привітні. Єдине невелике зауваження - лише один десерт, а хотілося б мати кілька варіантів на вибір

  2. Angelina ★★★★☆

    Це мабуть єдине місце в Києві, яке настільки серйозно підійшло до оформлення замовлень на доставку: всі коробочки закриті і заклеєні брендованими стікерами і назвою страви і її складом, роблять замовлення швидко. Це дійсно дуже круто! Також величезним плюсом є те, що тут можна спробувати локшину/рис з інгредієнтами, які зазвичай до таких страв жмотяться додавати: у таких стравах із морепродуктами додають, окрім стандартних креветок і мідій, гребінець (хіба що може його треба солити чи маринувати, бо трохи без смаку) і кальмар (ніжний, не переготовлений). Рисові чипси смачні, важко зупинитись. А от хрусткі гриби шиїтаке не хрусткі, чорні, повні дуже солодкого соусу, через який не відчувається смак гриба. Цю страву не замовлю більше. Гриби вок зі шпинатом і капустою бок чой - гарна страва, але в ній мало смаку. Соус можливо слід робити більш концентрованим чи додати якийсь інгредієнт, бо гриби і зелень трохи прісні. Загалом місце гарне, знімаю зірку лише через те, що при цінах вище середнього деякі страви по смаках трошки відстають

  3. Andrew Longre ★☆☆☆☆

    Конкретно зупа Фо совсім зіпсувалась у вас. Порції стали мізерні, а в чашці не бульон (що є основою основ Фо), а просто гаряча вода з лапшею підфарбована соєвим соусом І хоч подача змінилась на краще, але до Фо це не має ніякого відношення. Шкода, більше не прийдемо.

  1. maria proshkowska ★★★☆☆

    Не сподобалось зовсім кімчхі, крім редьки - зовсім не гостре все, схоже на квашену капусту. Битий огірок не смачний. Не сподобалися неми смажені з креветкою - креветка всередині тупо холодна, хоча не має такою бути якщо нем смажений. Смачні гриби з шпинатом та пак-чоєм - витриманий баланс по солі, цукру і умамі. Ребра були абсолютно не виразні, але претензій особливих немає до них. В цілому раджу зробити менше меню, але біль уважно підійти розробки техкарт по стравам і готувати азійську їжу, а не схожу на неї.

  2. Ігор Хомяк ★★★☆☆

    Не дуже, не та атмосфера

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Китайка?

Китайка знаходиться за адресою вулиця Золотоустівська, 16, Київ, Україна, 01135

Який номер телефону Китайка?

Зв'язатися з Китайка можна за номером телефону +38 (067) 656-16-16

Як можна дістатися до Китайка?

Дістатися до Китайка можна за посиланням

Advertisements