Відгуки

  1. Alina ★☆☆☆☆

    Жінка в чоловіку відділенні підійшла до мене в жіночому і почала проявляти пасивну агресію,хотілося якнайшвидше вибігти. Що це вас за таке обслуговування?

  2. Анжелика Нефьодова ★☆☆☆☆

    Магазин прекрасний, часто люблю там щось купувати, а сьогодні стикнулась з продавцем, який взагалі продавати не мав бажання, та пані грубила, таке враження було, шо прийшла до неї додому не проханим гостем. Навряд чи більше я туди піду, дуже погані враження залишились

  3. Oleksandr Sh ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин, зайшли з дружиною, шукали взуття, переглядали наявне взуття, продавщиця взагалі нуль уваги, ні підійти, ні запитати про допомогу, стоїть і по телефону говорить, тільки охоронник робить вигляд що працює! Перевіряли підошву на взутті, продавщиця відразу ожила і нахамила, молодець! Бажання заходити в даний магазин відбило зразу! Порада, шукайте кращий магазин міди.

  1. Иринка Бутченко ★☆☆☆☆

    Це жах…03.07.2025 приблизно 13:30 Зайшла значить обрала босаніжки, сіла приміряти і тут чую грубий голос: міряйте на носочкі. Я підіймаю взгляд і кажу в мене не копронові носочкі як я зможу в них відчути комфортно мені в босоніжках чи ні? Або надайте мені як це робиться в нормальних магазинах одноразові слідочки. І тут відбувся шквал: ця тьотя продавчиня закатує очі на верх я сказал свої носочки. Боже думаю та ну нафіг мені цей магазин. Та пішла. Точно тепер не зайду в мітлу та не буду рекомендувати.

  2. Анна Гавриленко ★☆☆☆☆

    Давно знаю цей магазин. Взуття якісне, ціни помірні. Сьогодні стикнулася з продавчинею-консульиантом, яка, на жаль, помилилася з порадою. Зрозумівши, що її наполеглива "порада" почала мене дратувати, їй вистачило розуму відійти. Школа, що не вистачило розуму промовчати. Взуття дуже підходяще для людей з кісточкою. Перетинка продуманої ширини і з'єднана резинкою, що дає можливість не давити на кісточку. Вперше відчула таке зручне взуття і вперше побачила іншу повноту. На жаль, для мене сандалі виявилися заширокими, але кісточку ховали чудово і дуже м'яка шкіра. Через "консультанта", яка намагалася попри все довести свою правоту, залишилися неприємні враження про магазин в цілому. "Ложка дьогтю зіпсує бочку меду"

  3. Evgeniya L ★☆☆☆☆

    Жахливі враження. Продавчиня поцікавилась моїм ковід сертифікатом - на що я відмовила у відповіді на це питання, відповідь від продавця "що я не маю права знаходитись у магазині" - в той час коли я вже була всередині, біля вітрин. Повідомила що не збирається мене обслуговувати та обізвала мене "нахабной". Також якось відвідувала цей магазин за 20 хвилин до закриття, нащо продавчиня зреагувала зауваженням що магазин зачиняється і я повинна покинути приміщення. Магазин за цією адресою псує імідж усієї мережі.

  1. Володимир Роїк ★★★★★

    Тут завжди можна знайти якісне взуття за розумну ціну.

  2. Леся Игицкая ★★★★☆

    якісне взуття по приємним цінам

  3. Сергей Гончаренко ★☆☆☆☆

    В магазині працюють шахраї. Не повертають кошти за неякісне взуття під надуманим приводом. В очі брешуть про те, що попереджають клієнтів, при яких обставинах не приймають взуття назад. "Нас тут 4 свідєтєля! (продавці в магазині)"... Безсоромні і хамовиті - "жалуйтєсь куда хатите!". Більше того проговорилися, що сьогодні (25.03.19р) "бьіло уже 4 возврата" - я п'ятий, і при мені чоловік ще повернув дитяче взуття, тобто ШІСТЬ повернень неякісного взуття за 1 день. Не дивно, що гроші повертають не всім!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Міда?

Міда знаходиться за адресою вулиця Старовокзальна, 13, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Міда?

Зв'язатися з Міда можна за номером телефону +38 (044) 236-01-36

Як можна дістатися до Міда?

Дістатися до Міда можна за посиланням

Advertisements