Відгуки

  1. Mariia Honcharova ★★☆☆☆

    час очікування на прийняття замовлення — 15 хв, і це з урахуванням на те, що ми мусили нагадати про себе. очікування авокадо тоста та салату з буряком протягом 50 хв (!) без попередження про затримку не є допустимим. на питання «коли очікувати подачу, та чому не попередили про довгу видачу страв» — офіціанти розгублено дивляться та кліпають очима. знайомство з закладом залишило неприємні враження.

  2. Дмитро Пожаровський ★☆☆☆☆

    Прийши в суботу в 20.35. Сіли за столик, підійшла офіціант і попередила що кухня не працює, можна замовити лише бар та готові десерти з вітрини. Ок. Через 2 хв ,щоб не гаяти час підійшов до неї щоб зробити замовлення,поруч стояв бармен і сказав що ні просекко ні вино замовити не можна вже. Ніхто нічого відкривати та називати не буде. На вулиці чекали таксі ,вийшла адміністратор та намагалася розробити ситуацію,пропонувала десерт із готових як комплімент від закладу. Коли виясняли щодо вина вина,вийшов бармен зі словами : Друже,не треба...... Взагалі така фамільярність неприпустима. В цей час 20.40 одягнені працівники кухні сидять в залі та чекають закінчення робочого дня.. Здивувало те ,що в 20.35 у закладі не було жодного клієнта,родовища вуличних меблів була зібрана. Напевно персонал з 20.00 вже збирається додому Трохи дивно. Власникам бажаю процвітання та трохи більше уваги приділяти цьому закладу

  3. Ilona Bulbakh ★★★★★

    Для любителів здорової, поживної їжі у незвичних поєднаннях - просто топ. Затишно і приємний персонал

  1. Igor O ★★★★★

    Всім доброго дня, цей заклад просто здивував. Потрапили до нього з сім'єю випадково коли прогулювались містом, натрапили і вирішили зайти пообідати. Меню не велике і з не звичними блюдами, їли салат із кенуа, пиріг з лососем та дорадо, бургер з яловичиною, чай облепіха з медом. За довгий час нібуло закладу щоб здивував але ці змогли, їжа саме той гастро оргазм за яким ми ходимо до закладів їжи, тоб то як Я кажу їжа з душею. Були приємно вражені, атмосфера внутрі теж жива і цікава, дуже позитивні відчуття виникли поки були у закладі а потім весь час до дому саме це і обговорювали ;) Бажаю закладу тримати такого рівня завжди а ми залюбки його ще раз відвідаємо.

  2. Aliona Honcharenko ★★★★★

    Неординарне меню: невелике за обсягом, але замовлені мною страви приємно здивували ( замовляла суп тижня - був гарбузовий, та пасту з цукіні під соусом болоньєзе) - смачно і ситно! Ціни трішки вище середніх. Обслуговування топ: приємний персонал, швидко подають страви. Для цінителів вегетеріанської кухні місце чудове, багато позицій які не містять м'яса. Ну і зовнішній вигляд закладу та локація суперові! Дякую за теплий прийом!

  3. Iryna Gribenyk ★★★★★

    Гарне місце. Класна їжа. Єдиний мінус - відсутність хліба без будь-яких додатків, що є проблемою для людей з алергією на насіння

  1. Nataliya Pryshchepa ★★★★★

    Ідеальне місце для людей які не можуть вживати їжу з лактозою. Вони все готовлять без молочних виробів (крім кави) ...

  2. Богдан Мартиняк ★★★★☆

    Гарне місце, з великими порціями смачних десертів. Відмінно тут провести половину дня. Але локація не найкраща, довкола оживлена вулиця. Ціни дещо зависокі.

  3. Natalya Silina ★★★★★

    Із задоволенням відвідую цей заклад. Веганське масло рекомендую спробувати кожному гостю. Вівсянка з чіа, зелений салат, омлет зі шпінату. Все смачно, красивий посуд. Ті, хто не любить солодке, попереджайте щоб в кашу не додавали сироп з агави.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Good Girl?

Good Girl знаходиться за адресою вулиця Мечникова, 7, Київ, Україна, 01133

Який номер телефону Good Girl?

Зв'язатися з Good Girl можна за номером телефону +38 (097) 737-38-38

Як можна дістатися до Good Girl?

Дістатися до Good Girl можна за посиланням

Advertisements