Відгуки

  1. Андрей Ермоленко ★★★★★

    Якісне взуття, кльові сумки. ношу другий рік кожен день досі як нова. Дуже сподобалось обслуговування

  2. Sandra ★☆☆☆☆

    Якість взуття дуже пригнічуюча. Купувала босоніжки виробництва ESTRO. Задня петля не тримається на нозі взагалі і ходити не можливо, на жаль. Виріб абсолютно не продуманий для практичного використання - неможливо пройтись навіть 5 хвилин, петля вже під стопою. Також стирчать нитки з першої години носки. Не витрачайте свої кошти на їхні вироби. Дякую.

  3. Roman Khilko ★★★★★

    Придбав собі гаманець.Приємні ціни! Окрема подяка гарній, приємній дівчині - консультанту ( ім'я на жаль не пам'ятаю) за гарне обслуговування! Обов'язково повернуся ще! Рекомендую всім цей магазин!

  1. Evgeniy Eximua ★☆☆☆☆

    Вкрай посереднє взуття! Через рік носіння (носив не регулярно!) Шкіряні туфлі йдуть на смітник. Петля, яка призначена для утримання гумки практично повністю розлізлася, неможливо затягнути, щоб щільно на нозі сиділи туфлі. Підошва на обох п'ятах продавилася (!), Не стерлася, а саме продавилася і устілка стала намокати за сирої погоди. Не знаю як інші вироби цього бренду поводяться, але взуття я тут вже точно ніколи купувати не буду і не рекомендую! Якість взуття на 1, максимум 1,5 роки використання.

  2. Арістей Савлій ★☆☆☆☆

    Не Рекомендую. Якість сумнівна. Дермантин та замінники шкіри. Ціни не відповідають якості. А продавці консультанти заточені на те щоб впарити вам неякісні речі.

  3. Алиса Сирицкая ★☆☆☆☆

    Думала, що за такі гроші якість повинна бути на рівні, а на ділі навіть не "норм". Пара кросівок чи не відправити і сезону (літо) і підошва протерлася до дірок, при тому, що носила я їх не сильно то і активно і не по горах в них лазила, а всього-то по вулицях ходила.

  1. Alina Rekhta ★☆☆☆☆

    Сьогодні купила взуття в магазині, фарбу і відбілювач для підошви. Приїхавши додому побачила, що пляшка відбілювача НЕ герметично закрита. Тобто мені продали товар, що вже відкривали, або бракований. Рідина розлилася по пакету з взуттям та іншими товарами, чеками і гарантією. Відбілювача залишилося десь половина. Дуже незадоволена такою ситуацією. П.с .: Передзвонили, повідомили, що будуть стежити за якістю даного товару в майбутньому, запропонували відправити нову баночку і промкод знижки на нову колекцію. Нову баночку прислали, запакували в картон як з під коробки. Все одно все розлилося.

  2. Тамара Юрченко ★★★★★

    Взуття бренду Estro є в моїй гардеробній в декількох моделях, ціную його за якість, відповідність модним трендам, та великий вибір. Зараз в основному купую взуття цієї марки в ТРЦ River Mall, тут завжди є новинки. Плюс компетентні продавці відділу, завжди допомагають визначитися з вибором, але при цьому ненав'язливі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Estro?

Estro знаходиться за адресою Дніпровська набережна, 12, Київ, Україна, 02098

Який номер телефону Estro?

Зв'язатися з Estro можна за номером телефону +38 (080) 033-07-70

Як можна дістатися до Estro?

Дістатися до Estro можна за посиланням

Advertisements