Відгуки

  1. Andrii Brudnyi ★★★★★

    Смачна сучасна азійська кухня. Кухню ставив відомий в Україні шеф-кухар Ектор Хіменес Браво. По їжі все дуже сподобалося; брали Фо Бо, неми, салати, качку. Нічого не очікували від десерту, але їх десерт - метеорит - вразив; нагадав ферреро роше, раджу. Відмічу наявність вегетаріанських опцій. Інтерʼєр стильний. Сервіс приємний, співробітники закладу були уважними до деталей, давали рекомендації по меню, питали зворотній звʼязок. Плануємо повернутися.

  2. Володимир Кравченко ★★★★☆

    Вдруге вже святкували День Народження у цьому закладі. Перший раз все пройшло чудово: їжа, сервіс, інтерʼєр. А ось другий раз сервіс сильно підкачав: офіціант був зовсім аморфним, погано знав меню, навіть не намагався бути привітним й уважним. Враження було зіпсовано для гостей, яким ми порекомендували цей ресторан.

  3. Julia_F ★★★★★

    Один з наших найулюбленіших закладів азійської кухні в Києві. Люблю замовляти тут мʼягкопанцирного краба, локшину з телятиною, дім сами з крабовим мʼясом, кокосовий суп з морепродуктами, суп фо бо з крабовим мʼясом. Серед десертів мій абсолютний фаворит - біла перлина Nam. Коктейлі тут - це просто щось нереальне. Насичені азійськими смаками та ароматами, і в той же час витончені і приємні. Бомбічні презентації, приємний і ввічливий персонал зроблять ваш вечір теплим і незабутнім. Кожна страва чи коктейль - це справжній витвір мистецтва. Дуже рекомендую :)

  1. Mi Lana ★★★★☆

    Місце не з дешевих, і не все тут смачне. Коктейлі і роли сподобались. Пєльмєшки маленькі ( не памʼятаю назви) - взагалі не сподобались- як міні вареники з капусним фаршем щось таке за смаком. Качка по-пекінські в меню стоїть як ціла, а виносять просто порізане філе. Я думала буде ціла качка((( Але посидіти і посмакувати роли з коктейлями чи салатики - стмпатичне атмосіерне місце

  2. Юлія Хлистова ★★★★★

    Не була тут з 2021 року І повернулась знов Тут чудово. Місце, де можна дійсно відпочити і переключитись. Неймовірно смачно! Це найкращі суші, що я їла + адекватний прайс! Є бізнес ланчі. Хочемо повернутися і спробувати їх.

  3. Anastasia Bondarenko ★★★☆☆

    Атмосферно. Ціни високі, порції маленькі. Непогано, але нічого особливого. Цікаві десерти. Під час розрахунку виникли деякі складності, що забрали час. Ще вразило практично вимагання чайових офіціантом, причому "бажано готівкою"

  1. Ivanna Svystun ★★☆☆☆

    На жаль, цього разу моє замовлення мене повністю розчарувало. Не можуть називатися стравою чотири малесенькі кусочки гребінця і коштувати більш ніж 400 грн. До речі, на кухні масковий режим відсутній - або без маски взагалі, або під носом… Повне розчарування. Чи то вплив Ковіду, чи то при відкритті все будо ок, а тепер і якість і кількість стрімко впали.

  2. Tania Klymets ★★★★★

    Ходили ми з колегами на ланч. Що сказати, було смачно, цікаві поєднання смаків, вишукана подача блюд. Мені подобаються більше душевні та маленькі заклади, але тут своя атмосфера. Дуже вічливий та уважний персонал. Мені подобається що є гардероб і ви можете залишити свій верхній одяг і не нести його до столу. Що ж сказати, все для Вас, все для Вашого комфорту.

  3. Катя Горбань ★★★★★

    Вишукані страви з оригінальною подачею (чого вартий десерт "перлина", його часу та подача - не залишають байдужими).

  1. Роза Датчук ★★★★★

    Затишне, атмосферне місце. Приємне ненав'язливе обслуговування. І головне- смачно. Соус до качки просто фантастичний.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NĂM?

NĂM знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 48/18, Київ, Україна, 01004

Який номер телефону NĂM?

Зв'язатися з NĂM можна за номером телефону +38 (096) 758-58-58

Як можна дістатися до NĂM?

Дістатися до NĂM можна за посиланням

Advertisements