Бронювала столик заздалегідь, попросила комфортний стіл для двох, щоб можна було відпочити та поспілкуватись. В результаті нас посадили за стіл, по одну сторону від якого персонал виносив страви з кухні, адміністратор вирішувала робочі питання, постійно хтось з працівників ходив поряд; по іншу сторону стола– стійка з посудом і іншим приладдям, на якій безперервно офіціанти щось складали, готували посуд і тд, тобто завжди хтось стояв над головою; аніматорка скучала в телефоні за сусіднім столом. Гіршого столика у ресторані я не бачила. При цьому майже весь зал був порожній. Ми декілька разів в присутності офіціанта прокоментували своє невдоволення місцем, але він зробив вигляд, що не чує. Тому враження щодо сервісу та рівня ресторану зіпсовані.
Фотогалерея
Відгуки
-
Oleksandra Oleksandra ★★☆☆☆
-
Олександр ★☆☆☆☆
Відвідав цей заклад 18.09.2025 року,візит був о 10 годині ранку.Перше що мені не сподобалось,що такого рівня ресторан має дуже затісну вбиральню,де немає бабовняних рушничків.Також мало світла,та була трохи брудна підлога.Для ранкового візиту,коли відвідувачів не багато,це не припустимо!Інтерʼєр досить насичений цікавий,але стелю вже давно пора фарбувати ,та ремонтувати тріщини,яких доволі багато.Стільці,столи та підвіконня мають вже багато потертостей і потребують реконструкції.Посуд у відмінному стані,санітайзер на столах люксовий.Зали доволі тісні,і щоб вам було комфортно,краще приходить зранку..Насправді очікування були набагато вищі,ніж реальність.Вже зранку не було можливості замовити круасан з лососем,хоча зайнято було декілька столиків в залах.Смак страв мене не вразив,звичайна їжа без якоїсь пікантності,чи насиченого смаку,за доволі не дешеву ціну!Приємна атмосфера буде,якщо ви ,чи ваш обʼєкт симпатії з вами будете тут наодинці.А так ти спостерігаєш пил ,потріскану стелю,та плитку під ногами де пошкоджень вже так багато наче ти крокуєш столовкою в совку.Офіціанти та адміністратор обслуговують на 100 з 10,рівень їхнього професіоналізму один з найкращих в Києві.Кухня на привелике здивування ,дуже слабенька і не подарує вам палітру яскравих вражень.Одним словом зробіть більше меню,ремонт і краще освітлення у вбиральні.На підвіконнях всередині не завадять,якісь рослини на кшталт заміокулькасу.Поки що це заклад на один раз і не більше ,особисто для мене.Персонал ТОП!
-
Dylan Miller ★★★★★
Відвідали ресторан Біголі — і це було справжнє гастрономічне задоволення! Затишна атмосфера, уважний персонал і смачна, тонко збалансована кухня з італійським характером. Кожна страва — зі смаком, з любов’ю до деталей. Відчувається, що тут цінують якість і щирість в усьому: від сервісу до подачі. Дякуємо команді Біголі за емоції, які хочеться пережити знову. Обов’язково повернемося!
-
Ірина Стельмах ★★★★★
Найсмачніше різзото в Києві! А цей аромат чорного трюфеля ,який огортає Тебе .... А різні види оливкової олії ,вимокані гречаним хлібчиком ... А тартар з лосося ...! Неймовірно смачно! Місце ,куди треба приводити друзів... П.С. дякую офіціанта Ірочку за обслуговування і подачу
-
Tetiana Tymoshenko ★★★★★
Приємна атмосфера, уважний, але ненав‘язливий персонал. Смачні страви, особливо мариновані артишоки.
-
Anna Koba ★☆☆☆☆
Парковка для обраних (парковщик обирає авто по вартості). Огидне ставлення вашого працівника.
-
Eugene Sh ★★★★☆
Їжа смачна. Прикро, що офіціанти відразу звертаються російською - заклад дорогий, але витратити кошти на те, щоб набрати кваліфікованих співробітників забракло. Дизайн дуже приємний, до обслуговування питань немає.
-
Irina Syvun ★★★★☆
Вцілому рестораном задоволена. Кухня смачна, обслуговування хороше. Зручно що на терасі завжди присутні офіціанти, проте трохи добавляє дискомфорту що вони практично очей не зводять з гостей.
-
Юлія Токарська ★★★★☆
Дуже сумно, коли ти знаходишся в оточенні дівчат з «ескорту» одягнених в велосипедки і шльопці. Варто звернути увагу , що це дуже дорогий ресторан. Двоякі відчуття. Їжа смачна, але настрій псує оточення
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Біголі?
Біголі знаходиться за адресою Кловський узвіз, 7а, Київ, Україна, 01021
Який номер телефону Біголі?
Зв'язатися з Біголі можна за номером телефону +38 (044) 499-14-41
Як можна дістатися до Біголі?
Дістатися до Біголі можна за посиланням