Відгуки

  1. Юля Дячук ★★☆☆☆

    Була два рази в цьому закладі. Хотілося б і більше, тому що розташування, кухня та інтерʼєр доволі гарний. АЛЕ Перший раз ми прийшли з друзями святкувати день народження подруги. Обслуговування офіціантів ну мега не привітне та зверхнє. Весь вечір нам було ніяково, ніби ми як діти нашкодили батькам Другий раз я прийшла з хлопцем на своє день народження. На вході жодної усмішки, обличчя як камінь. Обслуговувала нас жінка років 40. Відчуття ніби ти в поїзді де тобі кинули того чаю тай пішли. Комунікація з клієнтом нульова. Ну от я просто не розумію такого ставлення Та за шо?!? До речі, всі два рази в закладі було пусто Воно й не дивно В сусідів Причалу ситуація краще, набагато привітний персонал, смачна кухня, приємна атмосфера, багато людей Дякую!

  2. Ася Геворгян ★☆☆☆☆

    Морепродукти не смачні, восьминіг резиновий навіть не прожовується, креветки великі, але також по текстурі не дуже. Обслуговування дуже слабе. Все робилось на відвали, офіціантка ніби робила нам послугу, на питання також відповідала неохоче, із схрещеними руками, не було маленької посмішки навіть. Розумію в житті може що завгодно статися, але якщо виходиш на роботу треба не псувати настрій іншим. Якісь обставини, будь ласка беріть вихідний. Це не нормально, таке ставлення вперше за все життя! Заклад рекомендували друзі, але враження залишились погане. Відвідали заклад на річницю весілля, але пожалкували!

  3. Vitalik Bilonozhko ★★☆☆☆

    +Красиво +Парковка Все інше вже не сподобалося Напевно, під банкети, дні народження це може бути гарний заклад, ще, напевно, прийти і випити алкогольні напої та покурити кальян тут — це також гарна ідея. АЛЕ, щоб заїхати просто пообідати або вечеряти то краще в макдрайв Прийшов з дружиною, і так як зони банкетів ніяк не відокремлені від залу, то в ліве вухо я слухав весільні конкурси, а в праве гуділи крики зі святкування дня народження + музика самого закладу це гучний плейлист для пляжного відпочинку. Замовили два лимонади, салат, філе міньйон і брускети якісь. Чекали вічність, і першим, що нам винесли, був не брускети і не напої, а стейк. Я замовляв rare прожарку, отримав просто шашлик (ну, medium well). Я вважаю, що це нормально, і іноді таке трапляється. Коли покликав офіціанта, щоб мені замінили страву, дівчина сказала, що зараз все вирішить, і забрала тарілку. + Нам принесли лимонади І далі починається кончений цирк. Замість того, щоб мовчки поміняти, до мене вже прийшла адміністраторка разом з офіціанткою і почала мені доводити, що все тут ок, і м’ясо приготовлене правильно. Потім вона каже, що зараз покличе шефа, і він мені пояснить (адмінша якась кончена: у неї в залі два банкети, а шефу нічого робити, хоче, щоб він по залу гуляв) Вона заспокоїлася тільки після того, як я показав їй картинки з гугла з тим, як виглядає приготовлене м’ясо, і тільки після цього вона погодилася його замінити. Але після такого ставлення залишатися у закладі вже бажання зовсім не залишилось. Ми заплатили за два сиропних лимонади і поїхали до іншого закладу.

  1. Oleksii Liubko ★★★★★

    Ресторан Причал став справжнім відкриттям! Чудове місце з приголомшливим видом на Дніпро. Обслуговування на високому рівні, офіціанти привітні та уважні до деталей. Меню вражає різноманітністю страв, особливо смачними були страви з риби та морепродуктів. Атмосфера затишна та розслабляюча, ідеально підходить для романтичного вечора або відпочинку з друзями. Обов'язково повернуся знову!"

  2. Анастасия ★★★☆☆

    Красиве місце, але дуже дивний заклад. Навіть для того, щоб підтвердити резерв менеджер Максим не телефонує та взагалі дуже зухвало розмовляє, viber в них не працює, треба телефонувати. При вході у ресторан ніхто не зустрічає. Офіціанти також зверхні. Дуже незатишно, начебто напросився в гості. Замовлені блюда на смак сподобались, але за таку ціну хотілося більш цікавої подачі, соус до спринг-ролів дуже нагадував магазинний. І до речі, коли офіціант питає чи бажає гість оплатити чайові карткою, він має спитати скільки саме, бо якщо чесно, хотилося залишити меньше ніж 10% від загального чеку.

  3. Марина Матковская ★☆☆☆☆

    Категорично не раджу місце для святкувань, якщо плануєте пообідати чи повечеряти. Кухня це сором. Обслуговування жахливе. Святкували день народження. Стейк резиновий з дивним присмаком. Салат з куркою виявився таким пекучим, що навіть чоловіку, не жінці, його з'їсти було великим випробуванням. Креветки з соусом теж подаються з великою кількістю червоного стручкового перцю, нарізаного крупними кільцями, під яким схований соус. Навіть в Азії не куштувала подібного... на зауваження офіціантові, що страви неможливо їсти, останній лише знизав плечима. Невже не можна попередити про наявність дуже "пекучих" інгредієнтів, коли клієнт робить замовлення? Невже не можна владнати ситуацію, коли бачите що настрій зіпсовано і вам сказали, що страви не сподобались? Тарантіно фемілі? Ви серйозно? Жах...

  1. Женя Лук‘яненко ★★☆☆☆

    Зайшли і пошкодували, весь вечір зіпсувала музика. Я такого трешу давно не чула, музика як біля басейну крутили 10 років тому щей біля дитячого. І кричало так що всередині гості за одним столом геть один одного не чули. Щей цей «диск-жокей» курив айкос в приміщенні і персонал теж бачила що палить прямо в залі. Десерт був смачний але враження такі що більше туди ні ногою. Ааа, ще офіціант відразу як приніс рахунок питає «скільки ви мені залишите чайових» це було нахабно тому сума відразу зменшилась.

  2. I Chumakova ★★★★★

    Все дуже смачно. Вирішила замовити айріш каву, якої немає в меню. Мені принесли каву з віскі, без вбитих вершків, яких не було на кухні. І заплатила я як за латте із віскі. В принципі, сенс айріш кави у віскі, тому формально все було як треба. Але, це не по ціні латте навіть близько))

  3. Юлія Шапіренко ★★★★★

    Чудовий заклад, смачні страви, ввічливий персонал. Варто відмітити офіціантку Дарію з чарівною посмішкою, яка доступно все пояснила. Обов'язково повернемось❤️

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Причал?

Причал знаходиться за адресою Набережне шосе, 11, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Причал?

Зв'язатися з Причал можна за номером телефону +38 (050) 383-12-12

Як можна дістатися до Причал?

Дістатися до Причал можна за посиланням

Advertisements