Відгуки

  1. Дмитро Дашкевич ★☆☆☆☆

    Завітав до магазину обрати куртку,. Продавці нічого не пропонували, просто дивилися як намагаюсь знайти потрібний розмір. Нарешті я обрав куртку яка мені підходить, захотів розрахуватись сказали що термінал не працює. Я потратив півгодини часу, невже було важко одразу попереджати клієнтів, що не працює термінал Обслуговування -1

  2. Аня Дем'янчук ★☆☆☆☆

    Задаходиш в магазин, тобі не добрий день не допобачення. Навіщо такий консультант який не консультує. Не одноразово заходили, завжди все гуд. Сьогодні просто жах, не хочеця після такого заходити

  3. Екатерина Гросу ★☆☆☆☆

    Сьогодні зіткнулися з вкрай неприємним обслуговуванням у вашому магазині. Хотіли купити кофту, запитали у продавця про знижку – звичайна практика, яку в багатьох місцях сприймають нормально. Продавець зателефонував менеджеру й передав слухавку, після чого почули у відповідь: ‘Ми ж не на базарі, які знижки?’. Можна було просто чемно відмовити, але замість цього вирішили принизити клієнта тоном і формулюваннями. Кофту я купив, речі у вас справді якісні, але персонал ніби живе в якомусь іншому світі. Зараз такий час, коли всі намагаються підтримувати одне одного, а тут – навпаки, людині одразу вказують на її місце. Дуже неприємне враження.

  1. Liza shNz ★☆☆☆☆

    Просто жах Бидло продавців я думала вже не існує. Але ні В цьому магазині вони досі існують. Не здивована чому майже не має клієнтів. Нічого не хочеться купувати з таким відношенням Зайшли в магазин 19.10 приблизно 19:00 На наше здивування «ого, аж 50% знижки» ми у відповідь почули «и вам добрый вечер» на москальській мові Я з дитиною завітала у магазин скористатися примірочною для введення інʼєкції інсуліну. На що мені хамовито сказали : ви прийшли поміряти щось не понятно, що треба було сказати. З яких пір використання примірочної заборонено?

  2. MADE ONE ★★☆☆☆

    Одяг красивий але неякісний. Купив рукавиці з накладками для тачскріну, через місяць неактивного використання, екран перестав на них реагувати самі рукавиці втратили вигляд, покошлатились дууже сильно, причому почали кошлатитись за тиждень-два після покупки. Попередня покупка був снепбек, за осінній сезон використання колір тканини вицвів. Дуже жаль що намагаючись підтримати вітчизняний бізнес розчаровуєшся в ньому.

  3. Андрей Яроцкий ★☆☆☆☆

    Жахлива якість речей. Не рекомендую.

  1. Sveta Dorofeeva ★☆☆☆☆

    Сам по собі магазин хороший. На ряді високих цін на новинки, які висять уже пару місяців діє бонусна система - 10% від попередньої покупки. АЛЕ! Жодного разу не вдалося скористатися. Програма не працює. Продавець на зв'язку з начальством не може запропонувати знижку на третю покупку навіть за наявності старих чеків. Дуже неприємна ситуація. Більше приходити не буду. За наявності бонусів знижку ніяк не отримати

  2. Олег Бухало ★★★★★

    Хороший магазин!!! Крута якість за розумну ціну

  3. Анастасия Хорищенко ★☆☆☆☆

    Не раджу. Якість не відповідає ціні. А повернення відмовляються робити другого дня. За наявності чеків та бірок. Нібито товар уже ношею. Але минуло 2 дні. Хотіла повернути тому, що якість гірша нікуди. Штани які я купувала повністю в катишках тільки за 1 день носіння.

  1. Анна Серко ★★★★★

    Якісні речі та адекватні ціни, чудово знати що в Україні є такий рівень , за обслуговування окреме дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Urban Planet РайON Kyiv?

Urban Planet РайON Kyiv знаходиться за адресою вулиця Миколи Лаврухіна, 4, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Urban Planet РайON Kyiv?

Зв'язатися з Urban Planet РайON Kyiv можна за номером телефону +38 (063) 385-60-59

Як можна дістатися до Urban Planet РайON Kyiv?

Дістатися до Urban Planet РайON Kyiv можна за посиланням

Advertisements