Відгуки

  1. Dana Natalenko ★☆☆☆☆

    Магазин знаходиться в жахливій антисанітарії, продукти поганої якості, є навіть окремий відділ "зі знижкою" для зіпсованих продуктів, які за фактом треба утилізувати. Вони тхнуть на увесь зал магазину. Ремонт старий, брудне обладнання. Ціни набагато вищі на одні й ті ж продукти, що є у Сільпо, АТБ, Фора чи Велмарт. Персонал страшенно недружній і не орієнтуються в товарах, касири хами, хліб без будь-яких додаткового обмеження лежить, і туди падає все волосся з людей, а також його чіпають голими руками. Охорона, яку обрало керівництво мережі Novus — некомпетентна. Щоб пробити стікери на овочі та фрукти є лише один термінал в іншому кінці магазину, куди зазвичай велика черга (далеко від відділу овочів, і треба запам'ятовувати багато назв, і не завжди це вдається, це незручно), Не клієнтоорієнтовано, скоріше за все керівництво мережі ніколи самі не ходять у свої магазини. Живодерське ставлення керівництва компанії до тварин (якщо вже не пускати в магазин власників собак, то зробіть для них зону при вході для великих тварин (не за 20 метрів від магазину на вулиці, на дорозі, як зараз), аби власники могли залишити свою тварину там, і окремі візки для маленьких тварин, як в Сільпо. Але ви дозволяєте власній охороні поводитись з клієнтами з собаками неввічливо, чіпати їх. Я не вірю, що керівництво не в курсі подібних ситуацій, отож воно підтримує ці методи, прикриваючись законодавством (нормою про повідець), тобто підтримує травлю окремих клієнтів, тим самим втрачаючи гроші). Бізнес, який не зацікавлений у збільшенні кількості клієнтів — не має майбутнього. Не рекомендую.

  2. D T ★☆☆☆☆

    якось я прийшла за розпушувачем для тіста. те, що є у кожному магазині. Але, звісно, цей новус не простий, його там не було. Спеціально ходила кожного дня і перевіряла, чи доклали його. Тиждень не викладали товар. Ще дуже б хотілося, щоб якщо товар користується попитом, він рандомно не зникав. Поверніть протеїнові пудинги! За «чистоту» і все інше взагалі мовчу. Хотілося б, щоб на міці цього новусу зробили сільпо

  3. Богдана Куліш ★☆☆☆☆

    Зауваження до адміністраторів будь-ласка перевіряйте ретельно продукти за свіжістю,одного разу купила креветки ,коли прийшла додому і відкрила креветки був дуже великий сморід прийшлося викинути так як чек я не взяла.І це вже не перша неприємна ситуація в новусі з приводу свіжості продуктів

  1. Svetlana Netreba ★★★★★

    «Чудовий магазин! Приємний сервіс, швидке обслуговування та якісний товар. Все отримала вчасно, упаковка надійна, а персонал дуже уважний і ввічливий. Обов’язково звертатимусь ще й рекомендую іншим!»

  2. Life Simple ★☆☆☆☆

    Обідня перерва, маса людей, працює одна каса і каса на швидке обслуговування тільки готівкою. Придбати продукти не змогла, стояти з малюком в цій черзі нереально. Каси самообслуговування не працюють. Невже за касу може сісти одна тільки людина на весь супермаркет? Вже коли людей стало дуже багато, одна все таки підійшла касир, і того 2 каси і одна на готівку. На весь супермаркет, який тільки один поруч на декілька ЖК. Що стосується продуктів… моркви навіть купити не можна. Тільки молода по 94 грн/кг.

  3. Дмитрий Роздобудько ★★★☆☆

    Не погане місце схоже на міні версію великого супермаркету.

  1. Oleksandr Bakhno ★★☆☆☆

    З персоналом в магазині - біда. Перший випадок: на зауваження щодо обслуговування державною мовою - одна з касирів почала хамити. Після цього, відповідна інформація була передана керуючій даним магазином. Обіцяли провести відповідну бесіду з персоналом. З усього видно що не провели, так як на касах та у м'ясному відділі до цих пір розмовляють іноземною мовою з клієнтами. Систематичні проблеми: 1. З 18.00 до 20.00 краще не йти в магазин так як карантинні умови виконати фізично не можливо. Створюються черги по 10-15 чол., між якими дотриматись дистанції 1,5 м. - не реально у зв'язку з обмеженими проходами. При цьому працює, в кращому випадку 50% кас. Каси самообслуговування в цей час заповнені на 100%. 2. Швидкість обслуговування у відділі кулінарії, риби, м'яса - хронічно слабе місце цього закладу. В кращому випадку 2 чоловіка на роздачі. Знову черги та порушення карантиних умов... Асортимент риби - не айс. 3. Слабкі місця по асортименту: заморозка, риба. Проте, алкоголю та пива хоч греблю гати. Хто складає асортимент цього магазину??

  2. Valerii Krvch ★★★★☆

    Добре, що відносно поруч є такий магазин. Але замалий асортимент. Магазин невеликий, тому деякі продукти відсутні. Зокрема немає охолодженої риби та рибного відділу, а це для мене важливо. Тому у цьому магазині нажаль є не усі потрібні продукти

  3. Олександр Руденко ★☆☆☆☆

    Старший касир Коцуба Ольга грубіянить покупцям. Ганьба, їй там немісце!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NOVUS?

NOVUS знаходиться за адресою вулиця Івана Кавалерідзе, 1А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону NOVUS?

Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29

Як можна дістатися до NOVUS?

Дістатися до NOVUS можна за посиланням

Advertisements