Якби була можливість, поставила б 0 зірок за поведінку продавців, які не вміють спілкуватися з клієнтами. Зайшла подивитися куртку — мені, як і багатьом дівчатам, потрібно просто побачити річ, а не перевіряти смак продавців. Я сказала що я сама подивлюсь що мені подобається, дякую. У відповідь почула: «У нас тут просто так не ходять, тільки за чимось конкретним. Ви мені кажете що вам потрібно, а я вас зорієнтую по розмірах. Просто подивитися не можна. Приходьте, коли буде світло». І все це було сказано грубим тоном і з явно незадоволеним виразом обличчя. Це був мій останній візит у цей магазин, хоча раніше я тут часто купувала речі.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Грозан ★☆☆☆☆
-
Наталія Чуйко ★★★☆☆
Речі не погані Але продавці хамські
-
Володимир Олійник ★★★★★
Приємний персонал, непогана якість, помірні ціни
-
Natalia Milgevskaya ★★★★☆
Обслуговування хороше. Дівчата чемні і привтні.
-
Элен Мари (Elen-Mary) ★★★★☆
Магазин хороший. Моменти є, дивіться нижче. Купую там речі часто. Гарна якість. Ціни правда не дуже дешових, але в принципі виправдано. Персонал завжди привітний, чуйний. З негативних моментів: купили ріглан доньці і були страшенно розчаровані - сам виріб хороше якісне, а ось шнурівка жудко якості полиняла прямо на реглан на видному місці, навіть в холодній воді і в легкому мильному розчині прала, що найприкріше, і це тільки 1 раз одягла. На жаль, я була впевнена в речах і бирки і чек викинула і поміняти тепер неможливо. Прикро, прикро. фото прикладаю
-
Olena Baranovska (OLENA) ★★★★☆
Магазин гарний. Моменти є, дивіться нижче. Купую там речі часто. Хороша якість. Ціни, правда, не дуже дешеві, але в принципі виправдано. Персонал завжди привітний, чуйний. З негативних моментів: купили риглан доньці і були страшенно розчаровані - сам виріб гарний якісний, а ось шнурівка моторошної якості злиняла прямо на реглан на видному місці, навіть у холодній воді та в легкому мильному розчині прала, що найприкріше, і це лише один раз одягла. На жаль, я була впевнена в речах і бірки та чек викинула та поміняти тепер неможливо. Прикро, прикро. Фото прикладаю
-
Елена Левандо ★★★★★
Обожнюю ваш магазин, для мене, це Супер, стильні, дуже модні, класні, і, що важливо «не базарні", штучки, я вас обожнюю !!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса OLKO?
OLKO знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Павла Полуботка, 7в, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до OLKO?
Дістатися до OLKO можна за посиланням