Відгуки

  1. Анастасия Ковальчук ★☆☆☆☆

    Жахливе поводження з продуктами, що швидко псуються. А саме з молоком. Два рази на прилавках помічала молоко, що вже звернулося в пляшці, але яке за термінами придатності ще було придатне. Обов'язково одразу вказувала на це продавцям, вони відповідали добре приберемо і не сіпалися з місця. Сьогодні була остання крапля мого терпіння. Відкрила обидві пляшки молока, які купила напередодні вчора і обидва молока згорнулися при нагріванні в ковшіку. За термінами придатності одного молока ще два дні до дати написаної на пляшці на другий ще 6 днів до дати терміну придатності. Скажіть будь ласка, як тепер там купувати якісь продукти і не отруїтися?

  2. ttr rrs ★☆☆☆☆

    Жах. Просрочки море, цінники не відповідають ціні, товар брудний, купив йогурт питний а він смердючий, ніхто магазином не займається взагалі

  3. Alia Lime ★☆☆☆☆

    Дуже погане обслуговування ,,касири не вітаються ,дуже повільно обслуговують,розмовляють по телефону за касою ,поки стоїть черга ,я сама працювала касиром ,тому знаю про,що говорю ,обслуговування в цьому магазині жахливе,продукти бувають прострочені!

  1. Ksenia Terechshenko ★☆☆☆☆

    Доброго вечора Стався не приємний інцидент у вашому магазині Найгірше обслуговування Касир був не ввічливий На запитання не відповідала Погляд у пол На бейджик «заступник» а решту у 20грн не може порахувати Перевірте цей магазин Чекаю на зворотній зв’язок Дякую

  2. Dima Palyvonchyk ★★★★☆

    Типовий Еко. Буває брудно, невідповідність ціни на ціннику тій, яку заплатите на касі, трапляються прострочки. Фрукти і овочі часто не першої свіжості. Комірок для схову аж 4, з них одна закривається. Дві каси, часто бувають черги. Нещодавно зробили ремонт і перестановку прилавків у торговому залі, стало дещо краще. Але не набагато. З іншого боку, асортимент товарів тут досить великий, часто бувають знижки. Магазин тримається з рахунок студентів (поруч гуртожитки медичного). Також для жителів навколишніх будинків це безальтернативний варіант продуктового магазину. Також при вході стоїть автомат розливу води, користується популярністю. Ввечері на дитячому майданчику неподалік магазину збираються "веселі" алко компанії. Такий собі колорит.

  3. ПЕТРО ХВИЦЬ ★☆☆☆☆

    Постійні черги і ненаявність цінників під товаром!!! Не раджу.

  1. nata twins ★☆☆☆☆

    Пахне цвіллю, магазин давно потребує ремонту.

  2. Олексій Гальчинський ★☆☆☆☆

    Самий жахливий магазин який я коли небудь бачив. Товар прострочений, працює тільки одна каса, ціна товару на вітринах не співпадає з ціною товару на касі, постійно черга, покупці ходять без масок, пусті прилавки. Обходжу його стороною. Краще б відкрили якесь АТБ

  3. Sergii Usenko ★★☆☆☆

    Сюди можна прийти щось придбати, якщо по заріз щось треба і нема інших варіантів. А так від візиту мало приємних вражень. При вході вас зустріне неприємний запах гнилих фруктів і овочей. Майже ніколи не знайдеш м'ясо на полицях. А в черзі можна простояти доволі довго, бо не дивлячись скільки людей в торговому залі, зазвичай працює лише одна касса. Єдиний плюс це те, що в ньому дійсно бувають цікаві акції на певні види товарів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЕКО-Маркет?

ЕКО-Маркет знаходиться за адресою Чугуївський провулок, 19А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ЕКО-Маркет?

Зв'язатися з ЕКО-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 030-20-55

Як можна дістатися до ЕКО-Маркет?

Дістатися до ЕКО-Маркет можна за посиланням

Advertisements