Відгуки

  1. Yevhenii Korotych ★★★★★

    Тут смачна їжа. Але кафе зараз працює тільки на виніс.

  2. Виталик Вареня ★★★★★

    Дуже смачно, справжня китайська їжа від китайських кухарів! І не дорого! Нажаль тільки на виніс.

  3. Андрей Игнатюк ★★★★☆

    Місце на вигляд не дуже! Але коли спробуєте в них зрозумієте що там Китайка їжа і порції величезні!

  1. Voskolovych Vitaliy ★★★★☆

    Кафе хороше, їжа смачна, лише дизайн приміщення та меблі бажає бути кращим :)

  2. Владимир Кравчук ★☆☆☆☆

    Цілком згоден з попередніми негативними відгуками. У стравах з м'ясом та рибою іх не відчувається. Замовляли свинину та рибу у кисло-солодкому соусі. Це не вони. Це кляр у кисло-солодкому соусі. І в цьому клярі де-не-де трапляються тоненькі ледь помітні шматочки продукту, з якого складається назва блюда. Чесно кажучи, дуже дивує така кількість позитивних відгуків. Можливо, порції і великі, але чим нас годують? Як на мене, за підсмажену муку з яйцем 160-180 грн.- це дорого. І якщо люди вважають, що це кращий "ресторан", в інші заходити, чесно кажучи, бажання зовсім немає. Був перший та останній раз.

  3. D. Bulakh ★★★★★

    вже кілька років поспіль автентична китайська їжа - набер 1. свинина та курка у кисло-солодкому соусі - просто ван лав. із салатів топчик - з бамбуком, з гарячих страв - баклажани з м`ясом. рис завжди ідеальний. не розварений і не сухий. антураж звичайно, не айс, але зручно замовляти з собою (за номером телефону, щоб не чекати у закладі).

  1. Віталіна Шeвeль ★★★☆☆

    Пішли в цей заклад за порадою) Замовили 2 супи з яловичиною, яловичину з морквою і салат з капустою. Загалом їжа смачна, але трошки перехвалена. На період карантину, її продають тільки з собою. Інтер'єр і екстер'єр, як в радянській їдальні, але зараз це не впливає на мій відгук. Мінуси: -суп непристосований для вживання (в кульку, без ложки, без серветок) -м'ясо з овочами було жорстке -ціна достатньо висока

  2. Kostiantyn Yaremenko ★★★★★

    Китайський ресторан в класичному розумінні. Інтер'єр та контингент навіював враження, що зараз або прийде якийсь Ван Дам, або вийшовши на вулицю - опинимось на вулиці якогось Шанхаю в "94 році)) Відносно їжі на порцій - все з нашого замовлення було дуже смачним. Я був вперше і я в захваті!

  3. Viacheslav ★★★★★

    Справжнє автентичне китайське кафе, можливо найкраще в Києві, готують китайці, обслуговують китайці і серед клієнтів теж є вони. Є китайський канал ТБ.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Жасмін?

Жасмін знаходиться за адресою проспект Валерія Лобановського, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Жасмін?

Зв'язатися з Жасмін можна за номером телефону +38 (093) 685-67-77

Як можна дістатися до Жасмін?

Дістатися до Жасмін можна за посиланням

Advertisements