Відгуки

  1. cold white ★★☆☆☆

    Тільки одна каса працює. Постійні проблеми з касами самообслуговування. Охоронець не виконує свої обовʼязки і на 30%. Зайти сюди це витратити час, ще й по завищеним цінам !

  2. Юлія Плис ★☆☆☆☆

    При оплаті на самокасі автоматом додаються пакети . Якщо не помітиш- просто сплачуєш лишні кошти за товар, який не купуєш. При проханні видалити пакет охорона починає розказувати, що їм вже надоїло видаляти. Як не вмієте- не ходіть. Отож не будемо ходити !!!! Побільше таких «чемних» співробітників. Не рекомендую магазин!!!

  3. Валентина Чижова ★☆☆☆☆

    Добрий день! Була дивно вражена ставленням адміністрації....у мене замість 48.95 грн було вибито за чеком 146.85. Так мене ще й звинуватили,що я не уважна і відсканувала декілька раз,а ще й звернулась через понад 14 діб. Доречі, я звернулась, коли мені зручно,питання не підлягає під Постанову щодо повернення товару протягом 14 діб. Зіпсовано настрій і враження....різницю мені не повернули...

  1. Андрій ★☆☆☆☆

    25.12.24 на виході з супермаркету була принижена та обшукана моя дружина Причина "Ви довго ходили по магазину" витягнули з черги і при всіх почали доставати речі з сумки, знайшли товар з іншого магазину якого навіть немає в цему почали вимагати чек. На вимогу викликати поліцію ні служба охорони ні директор ні фахівець гарячої лінії магазину сказали що вони мають право обшуку без поліції. Хоча згідно законодавства вимагаючи провести обшук речей покупця без його згоди та без залучення поліції, охоронець порушує закон. Відповідно до статті 29 Конституції України та статті 289 Цивільного кодексу України кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність" В "супермаркеті грязно, цінники не на всіх товарах, товар розкладений аби було і побільше, Директор та охорона хами не вміє розмовляти з покупцями не знають своїх обов'язків Не вміють і не хотять вибачатись і признати свої помилки

  2. Наталия Герасименко ★★★★☆

    Дуже гарні акції бувають. Є якісні товари , але буває і повністю непридатна до споживання їжа(фірмові пельмені ЕКО, наприклад)

  3. Svitlana Kolomiiets ★★★★☆

    Магазин доволі чистий, але якщо прийти у час пік, то великі черги, касири не справляються.

  1. Keretsman Myroslav ★★★★☆

    Маленький Еко-маркет, в ньому нема такого асортименту, як в деяких великих еко-маркетах, які можна назвати гіпермаркетами, відповідно, деякі речі неможливо в ньому знайти.

  2. Олексій Коньшин ★★★☆☆

    Супермаркет не найгірший, із недоліками магазинів "середньої руки": переплутані цінники біля товару, іноді робота однієї каси, коли покупців вже багато. Середнячок.

  3. Игорь ★☆☆☆☆

    Жахливий супермаркет найгіршої торгової мережі столиці . В магазині брудно , продукція в гастрономії обвітрена , на м'ясо взагалі страшно дивитися. Торти знаходяться на одні вітрині з ковбасою , а в молочному відділі не так важко знайти про номіновані товари , особисто знайшов 3 баночки які два дня як про номіновані . Багато пустих полиць , вибір води і соків маленький , або товар на складі або просто асортимент маленький не зрозуміло. Окремий жах це черги , простояв хвилин 10 , працюють 3 каси , касири дуже і дуже повільні, то черга рухається дуже повільно . Єдине що приваблює це вигідні акції , але потрапивши туди вже й не хочеться тієї економії

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЕКО-Маркет?

ЕКО-Маркет знаходиться за адресою вулиця Олени Теліги, 15, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ЕКО-Маркет?

Зв'язатися з ЕКО-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-20-55

Як можна дістатися до ЕКО-Маркет?

Дістатися до ЕКО-Маркет можна за посиланням

Advertisements