Відгуки

  1. Aleksandra Kosteniuk ★☆☆☆☆

    Дуже неприємні і токсичні консультанти, особливо консультантка з чорним довгим волоссям, близько років 40, не ввічлива, хамовита, неприємна і просто жахлива поведінка. Навіть якщо хочеш щось купити, то вони вбʼють все бажання.

  2. Gala Info ★☆☆☆☆

    Купувала досить багато речей у магазині й зіткнулася з відвертим хамством та повною байдужістю продавців. На жодне запитання я не отримала ані адекватної, ані хоча б чемної відповіді. Дуже токсична поведінка, яка повністю відбиває бажання робити покупки надалі. Складається враження, що клієнт для них — це ворог, який «займає» їхній дорогоцінний час.

  3. Masha ★☆☆☆☆

    Працівники - жах! Потрібен був розмір штанів менший, працівниця сказала, що ті штани або хтось міряє, або в купі лежать. Подивитись вона не могла, бо зайнята. Я самостійно рилась в тій купі одягу, нічого не знайшовши, вирішила піти глянути в залі, і потрібний розмір штанів був у залі! Чому консультанти саме в цьому магазині так розлінувалися і не хочуть допомогти ?

  1. Владислава Яковлєва ★★★★★

    Якщо чесно, здивована попереднім коментарям. Була конкретно в цьому массімо вперше і приємно здивована. У порівнянні з магазином в гулівері - небо і земля. Дуже привітний персонал, не лише допомагають з пошуком розмірів, а й допомогли підібрати класний образ на день народження. Вибір чудовий, тепер планую ще чоловіка привести, щоб йому оновити гардероб.

  2. Юлія Ковтун ★☆☆☆☆

    Неприємний досвід у Massimo Dutti в ТРЦ “Республіка” Минулого четверга зайшла у магазин Massimo Dutti, щоб купити сорочку для чоловіка. Придивилася до моделі в чоловічому відділі, вирішила ще трохи пройтися, але повернулася за нею за 8 хвилин до закриття — о 20:52. І ось тут почалось дивне. Дівчина-консультант з чоловічого відділу категорично відмовилася продавати сорочку, хоча я чітко показала, яка саме мені потрібна. Сказала, що вже “все, закриваємось” і склад на сигналізації, хоча люди ще стояли на касі й оплачували покупки. Коли я зауважила, що сорочка вже вибрана, консультант заявила, що її “вже купили” і вказала на людей які саме її купили. Однак, виходячи з магазину, я поцікавилася в людей, які були на касі — виявилося, що вони лише приміряли цю річ і не купили її. Тобто, мене не тільки обдурили, а й відмовили в елементарному — продати товар у робочий час. При цьому працівники навіть не спробували піти назустріч чи пояснити ситуацію нормально. Чому склад ставлять на сигналізацію до офіційного закриття магазину? Чому продавці дозволяють собі грубі відмови й неправду? Неповага до клієнта на всіх рівнях. Складається враження, що персоналу просто байдуже — головне швидше піти додому, навіть якщо це коштом репутації бренду. Не рекомендую цей магазин. Після такого бажання щось у них купувати — зникло повністю.

  3. Ирина Т ★☆☆☆☆

    Приспустите пожалуйста своим работникам их задранные носы. Такого высокомерия не встречали ни в одном вашем магазине в других ТРЦ

  1. Ivan Voitenko ★★★★★

    Просторий магазин, є місце де можна посидіти і почекати тих хто розглядає кожну річ і бере пачку з собою в примірювальну) до речі самі примірювальні просторі, приємно в них перебувати. Одяг можливо трохи кращий за ZARA, якісний кашемір є, але в цілому Inditex це масмаркет.

  2. Marina Yaroshenko ★☆☆☆☆

    Цей меседж до уваги адміністрації мережі магазинів Massimo Dutti. Класні речі, але… Зіткнулися із ситуацій, коли ціна товару на ціннику не відповідала ціні товару на касі. У реалізації товару за ціною торгової зали нам було відмовлено, що є порушенням законодавства, а саме статті 633 Цивільного Кодексу України. Компетенція персоналу, це інструмент роботи з клієнтом та обличчя бренду загалом. В даному випадку особа була така собі...

  3. Vadim Chernenko ★☆☆☆☆

    У магазині поміняли корпоративний запах, який не найприємніший і іноді його розпорошують надто багато, що дихати неможливо. Попросили зробити тихіше музику, щоби не кричати на весь магазин, продавці відповіли, що їм подобається. Ну гаразд, купуйте один у одного самі. Ну, самих продавців вкрай мало. 20 хвилин дружина чекала, окрім охоронця нікого не було. А так чудовий магазин, класні шмотки

  1. Sergei Tkachenko ★★★★★

    Красиві Massimo. Вже працює.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Massimo Dutti?

Massimo Dutti знаходиться за адресою Кільцева дорога, 1, Київ, Україна, 03134

Як можна дістатися до Massimo Dutti?

Дістатися до Massimo Dutti можна за посиланням

Advertisements