(Схоже, сьогодні я побуду злим) Дуже розчарувало місце. Замовляв чай, стейк і пасту, і все попорядку. Схоже єдиним плюсом буде це атмосфера і чай, хоч і той не дуже. Другим прийшла вже паста, охоловша, на смак 4 з 5 і то з натяжкою. Останнім прийшов стейк, і той з нюансом, декількома. Перше, це дуже слабка прожарка, навіть на слабку не дотягує, до середньої йому вообше далеко було (фото прикріпляю). Друге, гриль вже схоже дуже давно не проходив чистку, так як присмак гіркоти від нього дуде виражений. І третє, що найбільш образило, невірність меню. Ціни вказані за 100 грам, але ніде не вказано що принесуть стейк в 200 грам, і про це ти дізнаєшся вже в чеку. На це офіціант внятної відповіді так і не дав, тому будь-ласка, уточнюйте скільки ви замовляєте. Тому да, єдине більш менш нормальне це чай і атмосфера
Фотогалерея
Відгуки
-
Артем Панасюк ★☆☆☆☆
-
Аліна Коваленко ★☆☆☆☆
Кухня просто жах! Зайшла пообідати, була дуже голодна. Замовила бізнес ланч отримала суп холодний, забрали підігріти принесли через хвилин 15, принесли він смердів і на смак ніякий, хоча здавалось би як можна зіпсувати курячий бульйон Друга позиція, мої сподівання на поїсти провалено: пюре з куркою та грибами. Пюре на запах теж не дуже, на смак так і не зрозуміли чи недосолено чи не свіже Єдине що було гаряче та ок це гриби. За такою кухнею не дивно чому у вас пустий зал повністю. З плюсів привітний офіціант і менеджер залу який забрав цей жах. Як результат – настрій нуль, голодна була. Сподіваюсь директор закладу скуштує те саме що і я сьогодні і зробить висновки, бо це жах. З руколи ресторану перетворились в дешеву столовку і те там би було б хоча б смачно. Сумно, бо раніше з задоволенням у вас їли
-
Надія Абраменкова ★☆☆☆☆
Були з подругою вчора ввечері у цьому закладі. ( 21.09.25). Замовили карбонару, салат з ростбіфом та лимонад. У подруги Карбонара була з юшкою, хоч ложкою їж. Сьогодні їй весь день погано, її нудить, трусить, холодний піт, вона біла. Якщо стан погіршиться, буде викликати швидку. Зараз заснула. Пропустила робочий день, замовила доставкою ліки, бо не може вийти з дому. Нам ця паста здалася дивною через кількість води, ми про це сказали офіціантці, вона передала на кухню. Треба було дослухатися до себе і хчти, а тепер нажаль отруєння Це просто жах! Людей зовсім не було, ми одні. Скоріш за все, продукти псуються.
-
Marina Petrenko ★☆☆☆☆
В диком шоці , пришли голодні но так и не удалось поесть . Спагетті зовсім не вміють готувати.замість карбонари принесли спагетти с юшкою , на фото навіть ще добре виглядає . Хоть ушли голодні але признали негідну страву и убрали с чека
-
Pasha Light ★★★★★
Заїхав після роботи поїсти. Приємно було коли офіціант Таня гарно порекомендувала страву, все було смачно, чисто і обслуговування хороше, дуже сподобалось. Ще повернемось до вас з дружиною спробувати фірмовий салат. Ще раз дякую за якісне обслуговування та смачну їжу.
-
Палажевич Татьяна ★★★★★
відредагую комент, бо поспішала і тільки поставила оцінку))). Гарне місце, не дивлячись на те, що досить багато відвідувачів, але все рівно затишно і приємно. Кава теж смачна, дякую за приємно проведений час)))
-
Arti Zlada ★★★★★
Це чудове місце, в житті такої смачної піци не куштував, а салат з бататом та обсмаженою телятиною просто супер, друзі дякую вам за чудове обслуговування та смачнючі страви все просто БОМБА, завітають і ще обов'язково)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Руккола?
Руккола знаходиться за адресою вул. Антоновича, 176, Київ, Україна, 03150
Який номер телефону Руккола?
Зв'язатися з Руккола можна за номером телефону +38 (050) 353-96-86
Як можна дістатися до Руккола?
Дістатися до Руккола можна за посиланням