Відгуки

  1. Maria ★☆☆☆☆

    Ця крихітна порція коштувала 470 гривень. Було несмачно. Якщо вам подобається Том Ям, замовляйте в Hanh — там набагато смачніше та ароматніше. Не рекомендую і повертатися не буду.

  2. Anna S ★☆☆☆☆

    Їжа дуже посередня, їсти можна, але назвати це смачною кухнею точно не можу. Максимально дивна й незручна система з верхнім одягом. Офіціантки фізично не встигають слідкувати за гардеробом із номерками. Набагато простіше було б просто поставити вішалки. Коли ми прийшли, на столах стояли красиві тарілки з приборами, самі страви подають в інших тарілках. Навіщо ці порожні тарілки і непотрібні прибори стоять далі на столі не зрозуміло, це тільки заважає і займає місце. Через хаос із гардеробом куртки довелося повісити на стілець. У цей момент із поламаного кавового апарата на підлогу текла вода, через що намок низ куртки. На це офіціантка сказала «Подивіться, у вас намокла куртка, або підберіть її, або здайте в гардероб» і просто пішла обслуговувати інші столи. Хоча, зважаючи на їхню ж систему з номерками, логічно, що саме вона мала б забрати куртку в гардероб. Після нашого зауваження офіціантка ще й скорчила невдоволену гримасу. Це не дешева забігайлівка, але рівень сервісу й атмосфера саме такі. Вечір не сподобався.

  3. Ксюша Buheirf ★★★★☆

    Їжа була дуже смачною, персонал привітним, але очікування на одну порцію лінивих суш ~ пів години - це занадто довго. Будь ласка, попереджайте про час очікування страв.

  1. Oleg Iatsenko ★★★★★

    Їжа та обслуговуванн супер. Замовляли пасту, фобо. Дуже сподобались баклажани. Це взагалі топ топ Але вони дуже гострі, тому якщо хочете не зовсім гострі краще попередити. Все супер.

  2. Ярослав Романович ★☆☆☆☆

    Нажаль в цьому закладі якщо ви щось залишите на столику то персонал вам про це не повідомить , потім ви захочете зателефонувати в заклад але телефон вам не відповість навіть у робочий час по графіку,тому ви приїжджаєте але вам не підуть на зустріч почнуть виправдовувати офіціанта без перегляду відеозаписів"мовляв це йому не потрібно" ви залишите свій телефон на який вам обіцяють зателефонувати але ви зробите це самі, адміністратор у вирішенні даної ситуації просто починає"морозитись" навіть не назвавши своє ім'я , тому дуже прошу керівництво надати зворотній зв'язок для подальшого спілкування і вирішення доволі простого питання , тому що на даному етапі ми робимо висновок що адміністратор когось покриває та відверто приховує зв'язок з вище стоящим керівництвом.

  3. Болтрик Марія ★★★★☆

    Була тут три рази. Кожен раз замовляла одну й ту саму курку. Кожен раз порція була менше за попереднє замовлення. Але смачно. Дійсно, місце на один раз. Дуже приємне обслуговування. Смачна (попри розміри порцій) їжа. Том ям з креветками смачний, з цікавою презентацією, заради нього варто сходити. Можливо є й інші цікаві страви, але розміри манюсінькі тому больше до вас не піду.

  1. Vernon Sullivan ★★★★★

    Офіціянтки молодці, але бармени не просто молодці, вони душки. Це такі люди з такою харизмою які одразу підкоряють серця. Я не жартую. Я вже почав переживати зо моя дівчина мене розлютить і піде до бармена. І Я ЇЇ ЗРОЗУМІВ БИ. Це неможливо передати словами, це якась магія. Зі мною таке було тільки на дальніх перельотах в Turkish Airlines. Ах, і кокосовий десерт - топ.

  2. Eugene Stepanenko ★★★☆☆

    Дуже посередньо. Місце на одне відвідування:( про їжу можна сказати тільки одне - її можна їсти, але скажімо те що тут називають тартар це дуже неїстівне. Можливо це так мені пощастило, але коли подають брудні та липкі виделки та ножі, це викликає огиду. Обслуговування принаймі наш офіціант ніяких спроб перейти ні на англійську, ні на українську. Тотально російськомовний. Знову ця радянська звичка швидко в тебе з під носа витягати напівпорожні тарілки та чашки, не знаю навіщо, можливо щоб ми постійно щось замовляли. Так що трієчка і з натяжкою

  3. Наталія ★★★★★

    Гарне місце, затишно, смачно, привітно)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса SpicyNoSpicy?

SpicyNoSpicy знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 114, Київ, Україна, 03150

Який номер телефону SpicyNoSpicy?

Зв'язатися з SpicyNoSpicy можна за номером телефону +38 (044) 334-68-45

Як можна дістатися до SpicyNoSpicy?

Дістатися до SpicyNoSpicy можна за посиланням

Advertisements