Вітаю. Довгий час був прихильником мережі магазинів "Сільпо". На жаль - нині я є розчарований ними. Наявні скидки - тільки на цінниках, - і за реально завищеними цінами. Балобонуси - від сили по 2-3 грв за потрачені 500-600 грв за куплені 6-7 товарів. Карточка на телефоні часто може заглючити перед касою, коли я є обмеженим у часі! Сьогодні це знову відбулось!(Стояв 10 хвилин перед терміналом, поки з'явиться сполучення, бо додаток не хотів загружатися!) Слава Богу - продавці і менеджери адекватні, і допомагають покупцям у разі проблем. І це один із плюсів. Ще один плюс за велику кількість товарів. Оце й усе!
Фотогалерея
Відгуки
-
Роман Юрків ★★☆☆☆
-
Oles T. ★☆☆☆☆
Магазин низького рівня якості та асортименту продуктів. Дивлячись на інши відгуки, роблю висновок, що ви свідомо продаєте зіпсований товар в різних категоріях. Відділ з продажу сиру - продають прострочені сири, особливо ті, що зі знижкою. Ці взагалі неїстівні, із відповідним запахом, які взагалі на мають потрапляти на прилавок... Якщо сир смердить, а ви його виставляйте, ви хто після цього?.. Сподіваєтесь на неповернення вам взад цього товару?) Дарма.)
-
Ivan Maznchenko ★★★★★
Сільпо є Сільпо - це майже завжди зразковий супермаркет, де б це не було (за рідкими виключеннями)
-
Para Parasite ★★★★★
В минулому " центральний гастроном" дуже великий магазин продуктів . Площа магазину велика , є безліч товарів
-
Pavel ★★★☆☆
Достатньо старий та не найкращий магазин мережі. Колись і до нього дійде черга на оновлення. Хоча асортимент непоганий.
-
Вика М ★★★★☆
В будні по вечорам не багато людей. Хороше розташування. Парковки повноцінної нема але зупинитись є де. Ціни здались вищими ніж в ін сільпо, не знаю на скільки це правда.(брала філе черв.риби по 130грн)
-
Lata ★★★★☆
Це магазин, який є на моєму власному маршруті "дім-робота". Тому я просто щоденний гість у ньому. В мережі трохи складає враження "бідного родича". Темнувато, хотілось би оновлення, чистого свіжого ремонту. Не люблю площадку - вхід. Курці-пи вуни-місцеві волоцюжки та смітники поруч(. Варто відзначити, що встановлено біля входу комірки очікування для тварин. Правда, ними ніхто не користується за прямим призначенням. От, як на мене, все гнітюче і брудно-сіре. Місця доволі мало. Вічне відскакування та втискання в прилавки від машини, що миє підлогу. Асортимент достатній (фрукти-овочі тут не найкращі), система накопичення та знижки. Каси самообслуговування зберігають час та нерви. Не можу поставити максимальної оцінки. Буде нечесно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сільпо?
Сільпо знаходиться за адресою Берестейський просп., 47, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Сільпо?
Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07
Як можна дістатися до Сільпо?
Дістатися до Сільпо можна за посиланням