Відгуки

  1. Микола Клецман ★★★★★

    Враження супер. Їжа смачна, офіціанти дуже привітні і уважні до кожного гостя. В перше спробував устриці, дуже смачно. Дякую.

  2. Julia Kadibash ★★★★★

    Гарний літній майданчик. Обслуговування, як завжди на висоті. Запечена камбала - ням-ням, а от гаспаччо якийсь "плаский", не вистачає яскравих смаків... можливо має сенс на вибір пропонувати "гостро-пряний" варіант, хоча авокадо в ньому +++.

  3. Володимир Тригуба ★★★★★

    Оцінка , яка зараз на Google, не відповідає дійсності! Ресторан хороший! Особливо хочу відмітити Устриці!!! Просто шикарні! Дякую!

  1. Вадим Гайдін ★★★★★

    Дуже чудовий краєвид з веранди при заході сонця та як стемніє. Вже втретє відмічають тут свій День народження. Хоча ресторація на цей день ніяких знижок не дає. Це компенсується смачною кухнею, приємним персоналом, помірними цінами та вечірним краєвидом.

  2. Тамара Натарова ★★★★☆

    Дуже смачно, атмосферно. офіціант робив все максимально швидко, реагував на всі побажання. Проте нести напої по 15хвилин - як на мене, то задовго.

  3. Olga Lyutko ★★★★★

    Вечеряли з чоловіком. Вільних столиків не було. Для нас принесли. За це перший плюс. Швидко прийняли замовлення. Дівчина офіціант, нажаль не пам'ятаю імені. Блондинка. Рідко буває, коли людина поставив пару запитань, зрозуміла що нам запропонувати. Другий плюс. Раджу посмакувати. Риба 4 сири, та дорада зі скоринкою. Щось неймовірне. За цей супровід від початку і до щирого:"Приходьте ще" Вам дякуємо ! І за плед своєчасно! Зігріли, нагодували. ++++

  1. Katherine Votre ★★★★☆

    Враження від закладу неоднозначні, із плюсів : - суші дійсно зі свіжою рибою, гарний запах та смак. - смачний десерт, Наполеон. - на столі був великий баняк антисептику. З мінусів : - персонал в залі та на кухні носить маски на підборідді. - в залі була повна посадка, хоча коронавірус ніхто не відміняв. Я сиділа за барною стійкою і поряд з моєю тарілкою, стояло замовлення іншої жінки. - офіціант дуже довго обслуговував.

  2. _mis. panda_ ★★☆☆☆

    Мені не сподобався цей заклад. Обслуговували дуже довго та не тактовне! Замовила сорбет його принесли вже підтаючим, вигляд ніякий. Лише панорамний вид гарний!

  3. Оксана Скрипник ★★★★★

    Сьогодні святкували день народження) Все сподобалось, відкритий, сучасний ресторан. Не вистачало зитишку)) Їжа смачна

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ЇshFish?

ЇshFish знаходиться за адресою вул. Андрія Верхогляда, 12, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ЇshFish?

Зв'язатися з ЇshFish можна за номером телефону +38 (096) 992-09-99

Як можна дістатися до ЇshFish?

Дістатися до ЇshFish можна за посиланням

Advertisements